Wpis z mikrobloga

jakiś czas temu wywoziłem identyczną do elektrośmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jandiabeldrugi: (,)
Takie sprawy zawsze ogłaszaj na marketplace czy innych OLX jako oddam za darmo - odbiór osobisty. Wiem - może trochę debili się znajdzie w międzyczasie ale nie trzeba takim odpisywać. Zawsze znajdzie się ktoś kto odbierze, podziękuje i jeszcze da dobrą czekoladę za taki sprzęt. Ja długo szukam czegoś
  • Odpowiedz
A dobrą mikrowieżę to można kupić nawet dziś np. Yamaha MusiCast czy (o zgrozo) Panasonic SC-PMX802E-S ale one nie kosztują 1300zł, nie mają 15 głośników, 44kW PMPO, karaoke, konsoli, migających światełek.


@el_Danone: Ostatnio szukałem mikrowieży w cenie 1300-2000 zł i była tragedia z dostępnością, jeśli chodzi o droższe to też niewiele lepiej (ciężko powiedzieć co to znaczy, bo ceny potrafiły skoczyć o 40% nawet w ciągu 2 tygodni). W praktyce
  • Odpowiedz
Ostatnio szukałem mikrowieży w cenie 1300-2000 zł i była tragedia z dostępnością


@Hrabia_Serek_von_Hochland: ogólnie w dobie amazonów i innych sklepów online nie ma problemów z zakupem fajnej mikrowieży od Yamaha/Denon/Panasonic/Onkyo. Problemem jest za to odsłuchanie konkretnego modelu bo to sprzęt niszowy i dla świadomego klienta - dla dzieciaka/janusza za mało oczojebne/małe/skromne no i za drogie.
Kiedyś w elektromarketach widywałem Pianocrafty i Onkyo CS a dziś same głośniki bluetooth...
  • Odpowiedz