Wpis z mikrobloga

Czołem Mirasy. Biorę pod uwagę porzucenie Steama. Jako, że bojkotuje GOG'a, a na Epic'a czy na Uplay nie mam zamiaru się przerzucać, to pomyślałem że zacznę po prostu kupować gry w wersji pudełkowej.
Zna ktoś może jakiś sklep, w którym mógłbym robić zakupy przez internet? Ważne, aby wybór był duży.

#gaming #gry #pcmasterrace
  • 13
@Phyrexia2: To Ty sobie strzeliles w stope. Sam olales pudelka na rzecz Steama a oprocz Ciebie wiele innych osob wiec tabelki w Excelu wykazaly ze nie warto wydawac pudelek na PC. Pretensje do siebie a nie do wydawcow( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co Ci GOG zrobil? Kupujac gry od Ubi na Steam i tak musisz miec konto w Uplay i jego launcher¯\_(ツ)_/¯
@Phyrexia2: GOG byłby dla ciebie najlepszą opcją, a ty go z jakiegoś powodu bojkotujesz xD Co jest bardzo dziwne, bo to chyba jedyny sklep oferujący aż miesiąc na zwrot gry, a same gry są bez DRM.
@Medonix: GoG od Red'ów klęknął i przyjął ideologię woke. Szkoda, bo na GoG'u jest kupa bardzo starych gier, których nie mogę znaleźć nigdzie indziej.

@sops:

To Ty sobie strzeliles w stope. Sam olales pudelka na rzecz Steama a oprocz Ciebie wiele innych osob wiec tabelki w Excelu wykazaly ze nie warto wydawac pudelek na PC.


Co racja, to racja

@acidd: Na Steamie robię większe zakupy dwa razy do roku