Wpis z mikrobloga

Czuje się jak osoba drugiej kategorii. Ba jak frajer. Nie korzystam z jakiegokolwiek programu socjalnego. Nigdy nie pobierałem zasiłków czy czegoś temu podobnego. Pracuje na umowie B2b sam opłacajac zus i pozostałe składki. Często po 12h dziennie. Ten rząd upokarza mnie regularnie. W ich języku jestem ten bogacz, #!$%@?, gnida. Jak za komuny dorobkiewicz, prywaciarz. Guz na zdrowym organizmie kraju. Mam czelność zarabiać powyżej średniej krajowej bez pomocy państwa. Nie jestem nic im winien. Za to co roku dostaje podwyżkę podatków i opłat związanych z DG. Mógłbym jak jakiś cham narobić dzieci. Siedzieć z piwem i żyć z socjalu. Nawet remont domu zrobić z dofinansowań. Przytakiwac do TVP który rząd dał więcej. Wtedy byłym solą ziemi, tej ziemi. #zalesie #bekazpisu #podatki #socjalizm
źródło: comment_1650740526KkK4uhfUqb8FwqKVlY7RnE.jpg
  • 7
@Bubsy3D: no to na co czekasz? Na bombelkach jest takie bajlando, to do roboty. Poderwij Karynę z jakiejś Żabki, zmajstrujesz jej szóstkę i będziesz się tarzał w pieniądzach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy Wykopek powtarza jaki to raj z zasiłków mają madki i sebki, 2137 CBL za jednego guwniaka miesięcznie, wszystko darmowe, w sklepach płacą uśmiechami bombelka, w urzędach rozwijają przed nimi dywan i w ogóle, ale