Wpis z mikrobloga

Cześć,

Czy jest tu ktoś z programistów co sobie dorabia po godzinach? Bo mam takie pytanie, gdzie szukacie zleceń?
Wiem, że są strony typu useme itp, ale tam jest tyle wyjadaczy, że raczej ciężko się wbić. Myślałem, żeby zareklamować się na olx/facebook, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł. Jeśli chodzi o zakres co jesteśmy w stanie realizować to są to strony internetowe, aplikacje webowe, aplikacje na androida. Jesteśmy także w stanie podejmować się większych projektów ze względu, że nasz team liczy 4-5 osób

#it #programowanie #programista15k #pracbaza
  • 7
@MysGG: Poprzez takie małe projekty teamowe można sobie czasami nawet lepiej zarobić. Mając fajny i zgrany zespół oraz bazę potencjalnych klientów można później założyć własne studio developerskie i trzepać całą kasę nie dzieląc się z prezesami, dyrektorami dyrektorów, dyrektorów do spraw dyrektorów, HR'ówami, finansistami itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@V337: prezes firmy rok chodzi na spotkania z potencjalnymi klientami żeby złapać kontakt, najgorsza praca na świecie. I jeszcze musi być dla nici miły.
@mjr_bien: to nie jest takie zero-jedynkowe jak mówisz. Wszystko zależy modelu biznesowego, struktury organizacyjnej i od projektów. Powiedzmy, że stworzysz hobbistycznie specjalistyczne oprogramowanie skierowane do niszowej branży. Zatrudniasz handlowców, żeby sprzedawali licencje. Prezes tylko tutaj pilnuje cyferek w excelu.