Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siemano Miruny i Mirabelki. Też tak macie przy rzucaniu palenia, że po relatywnie długim czasie od rzucenia, cholernie chce wam się palić? Mam sytuację, że nie palę już ponad pół roku, a ostatnio zaczynam racjonalizować powrót do palenia (ʘʘ) Lvl 24 here, paliłem łącznie około 9 lat, z czego 6 lat efajki i na końcu wkłady Neo. Czuję, że i tak nie zapalę, ale te myśli żeby wrócić strasznie męczą mi głowę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rzucaniepalenia #palenie #papierosy #rzucampalenie
Kakaowa_donica - Siemano Miruny i Mirabelki. Też tak macie przy rzucaniu palenia, że ...

źródło: comment_1650710030ravyjGOAemZ3jcSJXzKJXl.jpg

Pobierz
  • 19
@Kakaowa_donica: Ja zmieniłem na snusy, może nie cudowny pomysł, ale tak mi teraz fajki śmierdzą że hej, potem zmieniam na gumy, a potem nie będę mógł już żuć i będę miał szczękę jak CHAD xD to przestanę w ogóle. Ale szanuje i zostaw te myśli "przerużne" xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zbyssto: miałem też swój epizod z woreczkami. Pierwsze zetknięcie super sprawa, kupiłem sobie epoki 3mg i chyba opróżniłem opakowanie w jeden dzień. Finalnie skończyłem na 18mg i koniec końców wróciłem do e-papierosa, bo wychodził taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kakaowa_donica: wróciłem po 2 latach i #!$%@? żałuje. To głęboko siedzi #!$%@?. Trzymaj się i nie pękaj. Dzięki nie paleniu nie śmierdzisz, masz więcej kasy, jesteś w #!$%@? zdrowszy i przedewszystkim nie jesteś #!$%@? niewolnikiem obesranej substancji smolistej. Ja też się za to dziadostwo zaraz biorę.
@Kakaowa_donica: cholera wie. Siedząc z ludźmi na imprezach czułem wręcz pewną .... nazwijmy to wyższość ( choć do nie do końca te uczucie) że się uwolniłem z tego dziadostwa. A jak się raz zdarzyło, że kolega w deszczu #!$%@?ł po fajki to czułem tylko takie jakby politowanie. A co mnie w ten pusty łeb piznęło że zacząłem palić znowu? Pojęcia nie mam. Przed powrotem do palenia zdarzyły się dwie grube imprezy
@emilius: Jak rzuciłem to też czułem wyższość na imprezach ale tylko na początku a potem skumałem że zostaje sam na kanapie jak debil gdzie wszyscy się tam na balkonie dobrze bawią. Tak tez zacząłem palić na imprezach podgrzewacze tytoniu, Ktoś powie ze mogę tam pójść nic nie paląc no i co kostkę rubika będę układać czy nie wiem zamiotę parapet? xD
Faktycznie jak ktoś nie jara to to wychodzenie na balkon