Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy do fanów, którzy gesto na wykopie postowali Sykulskiego niemal jako wieszcza dotarło co to za persona czy dalej to z siebie wypierają?
Tutaj Sykulski odmawia komentarza na temat Buczy, bo uwaga; ''brak twardych dowodów''. Smiechu warte, bo spora część kontentu tzw. geopolityków to są przewidywania bez twardych dowodów. I Sykulski też komentował różne sprawy bez dowodów ( a nawet podpierajac sie podkręconymi).
Prawda jest taka, że Sykulski i Korwin są tak mocno proru, że nawet nie są w stanie tego maskować
. Obaj tu sie kompromituja w podobny sposób - Sykulski odmawiajacy duskusji o Buczy, bo nie ma dowodów i Korwin biadolacy, że nie można nazywac Putina jako głowy państwa zbrodniarzem w sytuacji gdy ten sam Korwin Trumpa zbrodniarzem nazwał.

#ruskapropaganda #neuropa #4konserwy #sykulski #geopolityka #rosja #ukraina
szurszur - Zastanawiam się czy do fanów, którzy gesto na wykopie postowali Sykulskieg...

źródło: comment_1650703211b02NfvN3s30fdLvvOmVYU3.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@szurszur: @staryhaliny: @staryhaliny:
Wrzucam mój stary komentarz
"sykulski to agent wpływów Rosji w Polsce. Tak wyszło z maili Dugina, które zostały zhackowane i opublikowane w necie.[już w 2014 r] Gość jest śliski, polecam jego kilka ostatnich filmików przed wojną. Najlepszy jest ostatni, gdzie mówi, że Rosja nie zaatakuje Ukrainy, i że powinniśmy odtworzyć relacje handlowe z Kaliningradem. A w naszej strategii jest wpisana Rosja jako wróg, o to w
No i najlepsza kwestia, typ ma prawdopodobnie kupowane komentarze pod filmikami. Dziwne polskie imiona i nazwiska bez awatarów, wygląda jak spam onuc - ale to nie moja opinia, podaję dalej, do weryfikacji."


@prawo: Kolejny raz widze ktoś zwraca uwage na spam tego typu na niektóych kanałach z tresciami mogacymi pasowac Rosji. Sam widziałem stwarzajace podobne wrażenie wpisy pod niektórymi filmami na innych kanałach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szurszur: o jeszcze jedna rzecz. Sykulski ostatnio gdzieś z Budziszem rozmawiał, nie mam niestety linku. Ale Budzisz opowiada o tej wymianie zdań w nowym filmie s&f (z wczoraj https://youtu.be/7NRva8zku3Y od 38:09). Gdzie sykulski mówi, że nie powinniśmy pomagać Ukrainie bo się stanie potężniejsza niż my. A Budzisz powołuje się na dane, gdzie Ukraina pod względem danych jest dziś krajem upadłym: PKB zmniejszy się o 45% - do 110 mld $, Polska