Wpis z mikrobloga

@Ziom166: @nugu: Po prostu bądź sobą. Jeśli czujesz, że się dobrze rozmawia też angażuj się w rozmowę. Nie czekaj za długo że spotkaniem, mimo wszystko ludzie są tam po to aby randkować. Przygotuj się na na prawdę różnych ludzi (w sumie tak jak w zyciu) i staraj się nie klasyfikować po pierwszych odczuciach. Przygotuj sobie opis, w którym opowiesz kim się czujesz, jak lubisz spędzać czas i unikaj
  • Odpowiedz
@nugu: Pamiętaj, że może pojawiać się ghosting (co jest całkiem normalne, kiedy ma się tylu rozmówców) i również na Tobie spoczywa odpowiedzalność za kształtowanie dialogu.
  • Odpowiedz
@nugu: aaa, co mi się jeszcze w sumie przypomniało. Jak masz ogarniętą głowę, wspomnij o tym. Widziałem jakąś laskę, która w opisie miała "nie wysyłaj mi nudesów, a fakturę za twoją terapie" - mnie to ujęło :D
  • Odpowiedz
np ostatnia przeczytana książka, obejrzany film itd będzie krindżem?


@nugu: Czemu nie, tylko zależy od książki, czy też filmu. Raczej dałbym film, jak dasz książkę to intelectual superior będą pisać eseje żeby się dowartościować
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru true. Też to zauważyłem w swoim otoczeniu - i nie, nie jestem typem lamentujacym, że ktoś tak robi, bo ma zajebisty wygląd. Co więcej, nawet Ci przeciętni mieli taką gadkę, że wyrywali lepsze laski od siebie ;) także niekoniecznie aparycja tylko wchodzi w grę.

@nugu patrząc po tym kogo widuje na tinderze (przedział 21-30, sam jestem 26) to nie za bardzo ludzie tam chcą rozmawiać. Trzeba mieć szczęście, żeby
  • Odpowiedz
@nugu: Jakiekolwiek zajęcia które Cię interesują.
Boks, taniec, yoga itp itd mnóstwo tego jest.
Poznajesz znajomych, spotykasz się z nimi i to jest bardzo dobra podkładka.
Nawet jeśli nie spotkasz swojego wybranka to przynajmniej będziesz miała z kimś wyjść.
  • Odpowiedz
@mindsploit: dlatego bardziej odpowiada mi opcja match + spotkanie niż rozmawianie przez tydzień o tym co w pracy, w pogodzie i na Ukrainie.
I tak dopiero przy spotkaniu okazuje się czy cokolwiek z tego będzie.
  • Odpowiedz
  • 2
#!$%@?. Ja byłem na kilku spotkaniach z tindera i jakoś można normalnie się poznać z dziewczyną/chłopakiem i pogadać jak normalni ludzie i spędzić ze sobą czas. Oczywiście dla różowej będzie to o wiele trudniejsze bo każdy daje jej swipa więc będziesz miała wszelakich zjebow i mizoginow. Aktualnie jest z laską z tindera i dobrze się nam układa. Po prostu próbuj. Tyko pamiętaj jak typ ci da prezent na pierwszej randce albo zaprosi
  • Odpowiedz