Wpis z mikrobloga

Wlaczylem rdr2 na xsx po ponad 2 latach od przejscia na ps4 fat i śmiem twierdzic ze przez te prawie 4 lata ŻADNA gra nie zblizyla sie jakością do rdr2, rockstar stworzyl majstersztyk ktory jest granica nie do przejscia dla innych nawet teraz...przydal by sie patch 60 fps to prawda, ale czy 30 fps dla tej gry jest nie grywalne? Absolutnie nie, do gier fpp musze miec 60 fps , tutaj nie. Powiedza ludzie ze powolna rozgrywka itp... To jest celowe -masz chlonac ten swiat i zyc w nim a nie tylko przejsc gre i odklepac jak inne produkcje na to nastawione. Ile czasu bedziesz gral to zalezy tylko od ciebie 50, 100 300h .Taka moja poranna sobotnia refleksja. #rdr2 #gry #xbox #xboxseriesx #ps4 #ps5 #rockstar #rockstargames #konsole #reddeadredemption2
  • 24
@needer podobnie jest z GTA, ludzie się śmieją, z kolejnych reedycji i online ale prawda jest taka, że w mojej opinii jako całość dalej nic nie przebiło tej gry jeżeli mówimy o takiej grze z żyjącym współczesnym miastem, niektóre nowsze gry może się do tego zbliżyły ale to dalej konkurowanie z gra z 2013 roku.

Nie wiem jak będzie z jakością u aktualnego rockstara ale do tej pory każda ich gra to
@needer również to uczyniłem, w sumie po sprzedaniu GTA V z poprzedniej generacji wyszło na 0 a jest to gra do której lubię sobie wracać choćby dla samego miasta.

Zresztą no dla mnie każda gra rockstar do tej pory to mały diamencik, dobrze że Xbox ma wsteczną i można wracać.

Rdr1 w 4k to jest prawdziwa perełka a i Max Payne 3 nawet w tych 720p grało mi się przyjemnie po tych
@needer: Bo tak powinny wyglądać dobre gry do których nawet po 10 latach chce się wracać. Kupiłem GTA na PC, Xbox One a teraz kolejne na Series X i nie żałuje bo pomimo czasu dalej gra się w to świetnie. Myślę, że RDR2 to ten sam poziom tylko w innym klimacie, mam nadzieje, że pojawi się wersja nextgenowa to dołączy do mojej skromnej kolekcji perełek obok Diablo 3 i GTA.