Wpis z mikrobloga

@moll: I nie wiem teraz czy to tak na serio czy kokietujesz przez ten uśmieszek.

Jak coś mam zniżkę w restauracji (McDonald's) więc w razie czego możemy się na kolację wybrać. Moje PW jest otwarte - tylko proszę bez nudesków bo od razu takie mirabelki blokuję. Szanujmy się.
@josedra52: @PIAN--A_A--KTYWNA:
Jest mi przykro że przez fobię społeczną nie napisałbym w ten ani inny podobny sposób, jestem pohamowany a autor opisu na tinderze nie. Chciałbym być mniej pohamowany, na pewno fajnie być tak mało pohamowanym jak autor opisu na tinderze. Jak ktoś woli być jeszcze mniej pohamowanym to nic mi do tego choć krytykowałbym. Ale muszę powiedzieć co zauważam - wysoka inteligencja nie jest potrzebna do wszystkiego. Więcej, do
@stray_dog: pojechałeś prostym stereotypem, nie popierając go niczym więcej niż, skoro jesteś różowa to na pewno X... zaraz jeszcze pewnie przylepisz mi jakiś średni przebieg partnerów i inne dane demograficzne z IDzD

Stańczyk raczej miał inną rolę niż przynoszenie złych wieść, z resztą jak każdy dobry błazen :P