Wpis z mikrobloga

Znacie jakiś fajny hotel z atrakcjami basenowymi dla 5 latków ?
Znalazłem tylko fajną strefę w Tabaiba Princess Hotel ale cenowo to jest sporo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#grancanaria #wyspykanaryjskie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johnblaze12345: chodzi o Lago Taurito Water Park ?
Możesz coś więcej napisać o samej wyspie. Co byś polecił do robienia z 5 latką :D
Rok temu na teneryfie to jeszcze szło uskutecznić nosidło i fajniejszy trekking ale w tym roku to tylko szlaki, zeby sama szła.
  • Odpowiedz
chodzi o Lago Taurito Water Park


@Crisu: tak, ale nie wiem jak teraz wygląda, bo co parę lat tam wszystko remontują i przebudowują. Jak byłem tam over 10 lat temu, to była masa atrakcji dla gówniaków.

Ogólnie to tam miedzy ścianami tego wąwozu w Taurito jest mnóstwo atrakcji typu place zabaw, małe skwerki z różnymi atrakcjami, i takie tam podobne. Miałem wrażenie, że ten kompleks jest właśnie mocno
johnblaze12345 - > chodzi o Lago Taurito Water Park

@Crisu: tak, ale nie wiem jak ...

źródło: comment_1650552904n3BD0SMx1wtYuGHKLSEAB4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: o panie zastanawiałem się czy nie za drogo ale ostatnie zdjęcie mnie przekonało :D
Właśnie planujemy jak na teneryfie wziac furę na cały wyjazd i ustalać na bieżąco co chcemy zobaczyć.
  • Odpowiedz
wziac furę na cały wyjazd i ustalać na bieżąco co chcemy zobaczyć


@Crisu: A kiedy jedziecie?
Wołaj bliżej wyjazdu, to mogę Ci zrobić mniej więcej jakiś pomocniczy szkic objazdu wyspy, bo dobrze pamiętam, jak szacowałem czas przejazdu między atrakcjami, a jak wyszło to w praktyce :D
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: planujemy pod koniec maja. Sam nie wiem czy czekać na lepszą ofertę cenową czy zamawiać już teraz wycieczkę. Baba ktora rok temu zonie ogarniała wyjazd mowi, ze niby taniej nie bedzie ale wiadomo
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: a możesz polecić inne biuro poza TUI (mamy zeszłoroczne fatalne wspomnienia)

edit:
Taurito Princess wychodzi 9120 ale z TUI, chyba już wole dopłacić niż dać im zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Crisu: hmm, słyszałem, że Rainbow spoko

A brałeś pod uwagę opcję last-minute? Ponoć dużo ludzi robi tak, że pakuje się na wyjazd i przez 2 dni przed planowanym wylotem zaczyna przeglądać oferty ze wszystkich biur podróży. Np. na jakiejś zbiorczej stronce typu wakacje.pl
Wakacje last-minute wychodzą 40-60% taniej.
  • Odpowiedz