Wpis z mikrobloga

@ranking:
Ciekawe czym oni NATO beda miazdzyc. Po zadymie na Ukrainie ruskie wojsko bedzie tak z trzech lat potrzebowac zeby na wojne z Panstwami Baltyckimi isc.

W ogole mnie nie martwi czy starczy nam broni na te ruska karawane biedy, czolgow i niekompetencji. Wyslemu do Lwowa i jeszcze dla nas dosyc zostanie. Dobrze wiem ze w rosji jeszcze dlugo nie bedzie ani ludzi, ani srodkow, ani logistyki zeby tychze ludzi
  • Odpowiedz
@Zuben: To mnie najbardziej w tym wszystkim szokuje. Ta cała ich władza to nie byli milionerzy, ale miliarderzy, mogliby do końca swych dni codziennie mieszkać w innym luksusowym hotelu, dymać inną modelkę i pić innego szampana. A woleli realizować jakieś mocarstwowe idee i reanimować ZSRR.
  • Odpowiedz
Ta cała ich władza to nie byli milionerzy, ale miliarderzy, mogliby do końca swych dni codziennie mieszkać w innym luksusowym hotelu, dymać inną modelkę i pić innego szampana.


@RaghNaarRoog: przecież większość to pieski które putin jednym gestem może pozbawić wszystkiego dlatego szczekają jak każe. Szczególnie takie kreatury jak Sołowiow co gdyby reżim upadał jako pierwszy by wychwalał zachód i demokracje jeśli ktoś by mu zapłacił xD
  • Odpowiedz
@Zuben: Jasne, ale wiadomo że nawet sam Putin nie jest silniejszy niż całe państwo - ktos go u tej władzy cały czas trzyma. Oczywiście nie taki piesek jak Sołowiow czy inne Medwiediewy :)
  • Odpowiedz