Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#teleelevidenie czy ktoś jeszcze dostaje error 404 na tivimate, gdy chce włączyć bieżący program na każdym kanale? Gdy wybieram coś z archiwum i potem ponowie live materiał na danym kanale to się uruchamia, ale wystarczy, że zmienię kanał na jakiś inny (audycja live) i znowu error 404. Przez świętami wszytsko grało cacy, nic nie zmieniałem w ustawieniach tivimate. Ktoś, coś?
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drokan13: reinstall zrobiony, nie wgrałem jeszcze epg a i tak dostaje 404 na wszystkich kanałach. Rusek musiał coś pozmieniać w okresie świątecznym, bo u mnie nic nie było kombinowane na tv boxie w tym czasie.
@Memory5: może głupie ślę zrób tak: zresetuj internet domowy, i na tak samo zresetuj urządzenie na którym odtwarzasz, oczywiście chodzi mi tylko o reset a nie o przywrócenie ustawień fabrycznych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Memory5: dalsze spostrzeżenia : nie jestem w stanie obejrzeć programu, który nie ma archiwum(error 404) . Na takim kanale nie mogę się cofnąć . Na kanale, który ma archiwum wystarczy się cofnąć kilka sekund do tyłu i program zaczyna działać. Sprawdziłem też na drugim tv boxie Play- ten sam problem. Dodatkowo apka OTTPLAYER, tam też dostaję 404 #teleelevidenie #tivimate
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaroMCZ: Rozwiązałem u siebie problem. Modyfikowałem listę na portalu teleele i ustawialemkanaly po swojemu- to był problem. Zresetowałem ustawienia kanałów na liście na portalu teleelevidenie i zaczęło wszytsko działać.