Wpis z mikrobloga

@KolorowyWielkiSwiatPolski to się nie robi żałosne, to jest żałosne. Na polonezy też wyżebrał na laktacji bo leniowi do roboty się nie chce iść. Teraz zbiera na wyjazd do USA. Nie wiem jak można nie mieć godności i wiecznie dej i dej bo ci kręcę filmiki na odwal się tylko dla tego że nie chce mi się pracować.
@xXxPu55ySl4y3RXxX lepsze było jak miał jakiegoś widza niepełnosprawnego który wysyłał mu gry ze Szkocji i
@Matiszka: kiedys kupilem taka przejsciowke do 28 cali to po chyba pol roku wypier... i ta przejsciowke i telewizor
moze z 5 lat pozniej zaczely te przyglupy forsowac jakie to crt sa wspaniale do gier i zrobilo mi sie przykro ze wyrzucilem

GT6 na ps3 - już wtedy nie mogłem nic rozczytać ani czytelnie czytać mapy... to było 720p

no wlasnie glownie dlatego to wywalilem, wielka kobyla zajmowala caly stolik a
@rafalkosnozawszenapropsie ja nie zaprzeczam czarowi crt, ale tylko przy konsolach z bardzo niska rozdzielczoscia i tylko konkretnych wyswietlaczach (sam posiadam trinitrona i tak, to #!$%@? widac, ze to trinitron), ale kurde faja crt za 20zl z olx do ps3 i wyzej to podziekuje bo to juz meczarnia a nie wygladzanie krawedzi xD
@Matiszka: dlatego napisalem ze monitor to jeszcze ma sens (no i wbicie sie gdzies w rgb) ale juz jakas podrzedna firma z chjowa plyta glowna z chjowymi kolorami i tak dalej... zalowalem pare dni ale w ch nie zaluje, moze tak dla beki jak to robi akselko to luz xD