Wpis z mikrobloga

Czy dalej jest opcja przejścia na taryfę sprzedawcy? Dalej ona tak się nazywa?
Kończy mi się cennik za miesiąc i mam tylko 4 opcje do wyboru:
Prąd z serwisantem 24H - 19,50zl/msc
Prąd EKO od Taurona - 20,50zl/msc
Prąd EKO z serwisantem 24H - 35,50zl/msc
Prąd z serwisantem komputerowym 24H - 24,50zl/msc

Serio tylko te 4 opcje sa? Czy wciąż jeśli chce taryfę sprzedawcy to muszę cisnąć ich i muszą mi zmienić?
#tauron #energetyka
Taguje #wroclaw bo podobno w zależności od regionu inaczej się taryfa potrafi nazywać
  • 13
@klokupk: mi to samo chcieli zrobić przy mieszkaniu. Oczywiście oszust, który do mnie dzwonił kłamał, że muszę już podpisać umowę, bo odetną mi prąd, specjalnie źle policzył koszty kłamiąc ile to nie zaoszczędzę, a potem jeszcze wysłał błędne cenniki. Wystarczyło nic nie robić i taryfa została ta sama. A jak pan znowu zadzwonił to już nie był taki chojrak, bo Tauron o wszystkim się dowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡
@klokupk: @Ogau: jak podłączałem prąd do nowego mieszkania, tuż przed koronka (i nie dało się tego zrobic online) to w punkcie obsługi Taurona obok Magnolii babka obsługująca mnie była niezadowolona, że chcę normalną taryfę i przez (jakiś czas) próbowała mi wcisnąć ile to ja zaoszczędzę na tych pakietach dodatkowych( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.s
i pamiętam, że był osobny druk na to xD
@klokupk: Nawet jak zakładałem prąd w nowym mieszkaniu, to pamiętam, że wypełniając formularz przez internet, był on tak skonstruowany, że musiałeś chwilę poszukać zanim znalazłeś czystą ofertę bez jakichś dodatków z serwisantami czy garnkami.
Byłem dziś w Tauronie, bo kupiłem mieszkanie i przepisywalem licznik. No i baba oczywiście, ze muszę wybrać jakąś ofertę z tych z elektrykiem itp. No to wybralem najtańsza za 17,50. Wychodzę z tego, mówię wpisze na wykopie tauron i czytam, że robią w chu*a. No to czat infolinii i piszą, że jak zawieralem w punkcie obsługi to nie mogę rozwiązac umowy, a jedynie reklamacja. Wracam tam i na szczęście udało się zmienić.
@Adek1243: Właśnie mam zamiar podpisać taką umowę, rozjaśnisz albo podlinkujesz, o ile jeszcze kojarzysz temat, coś sensownego? strona pokazuje po wybraniu eko rabat 5% lub 0.2%