Wpis z mikrobloga

Czytając komentarze pod artykułem na fp Dziennika Wschodniego dowiedziałem się, że to Żuk i kibice żużla sa winni wysokim kosztom ogrzewania mieszkań, ponieważ LPEC, który jest miejską spółką, chce zarobić na stadion...

#zuzel #lublin
  • 11
@Pituch: Lublin z tego co się orientuje to ma dostacz nowoczesna elektrociepłownie. Niestety ale miasta na wschodzie są zmuszone wydawać więcej na ogrzewanie, z oczywistych powodów. Niech maja pretensje do PGNIG ze gaz tak drogi, bo trzeba utrzymać na serio baaaardzo duża grupę zarabiaczy, nie mających pojęcia co tam robią.
@banalny_tuzin: jest, ale wola o pomstę do nieba. Jest przestarzały, niebezpieczny dla kibiców (stromizna) i Motor dostaje warunkowe licencje na jazdy na nim.

Chcą wybudować nowy wielofunkcyjny nie tylko dla żuzla.

LPEC to meijska spółka, więc im więcej zarabia tym więcej w kasie miasta hajsu jest.
@banalny_tuzin: @Pituch: dokładnie już parę razy dochodziło do groźnych incydentów, jak ktoś się przekręci to znowu będzie polowanie na czarownice, ihmo jeśli Lublin zezwala na wpuszczanie kibiców na swój stadion, trzeba coś z tym w końcu zrobić
@Pituch: pewnie się powtórzę, ale stadion fundowany w obecnym czasie przez miasto to absurd i rzecz potrzebna jak świni siodło. Wiem że jesteś kibicem ale zapomnij o tym na następne kilka lat, ewentualnie załóżcie stowarzyszenie i zbierajcie hajs wśród kibiców.
@picasssss1 ja to wiem. Może inaczej. Najpierw zróbmy projekt, kosztorys a potem się martwmy, bo aktualnie to nie obraź się mireczku, mamy typowe polskie pieprzenie i myślenie tylko kasą.

Sam uważam, że miasta nie stać, ale są dotacje itd.
@Pituch: i dotacja "guzik da" przy obecnych cenach materiałów budowlanych.
Patrz przetarg na nowy most na Żeglarskiej, oraz wycofanie się Budimexu z budowy nowego mostu pod Łęczną.