Wpis z mikrobloga

#wardega pytanie do Twojego odcinka: Jestem widzem od dawna, pamiętam jak kiedyś na live ludzie pytali się o psiakobusa, wywiązała się dyskusja z widzami w której wyszło że widzowie by chcieli żebyś od razu do jednego schroniska zawiózł karme za całą sume. Powiedizałeś wtedy że widzowie nie potrafią myśleć bo Ty zrobisz z zawożenia karmy sporo odcinków i nie tylko pieski skorzystają bo dostaną jedzenie ale też zarobisz na tym drugie tyle. Nagrałeś przez rok tylko kilka odcinków i rozumiem że to przez noge ale w pewnym momencie ludzie coraz częściej zaczęli Ci zarzucać niesłowność w tej sprawie. Wiedziałeś że jest to jakiś argument który może jakoś zadać Ci obrażenia i że Konop chce o tym wspomnieć więc wyprzedziłeś jego ruch organizując ankiete czy masz dalej robić odcinki psiakobusa czy naraz pozostałe pieniądze wydać. Ludzie uznali że lepiej jest robić odcinki do końca roku a jak coś zostanie kasy to wydasz reszte i pokażesz rozliczenie. Od tego czasu nie było ani jednego odcinka (moge się mylić, nie pamietam dokładnie kiedy była ankieta więc max 1 odcinek mógł się pojawić) za to jak deklarujesz jeździsz zawozić karme nie robiąc odcinków. Moje pytanie brzmi dlaczego? Przecież miałeś robić psiakobusa dla widza, zrobiłeś ankiete nawet na ten temat, miałeś na tym zarobić a Ty wozisz sobie karme nie robiąc odcinków mimo że masa osób sama deklarowała że chce wsiąść do psiakobusa. Przyglądając się Twojemu zachowaniu przy okazji psiakobusa trudno jest nie zauważyć że coś kręcisz i że coś tutaj się nie dodaje
#famemma
  • 12
@LogicznaKalkulacja: pomysl logicznie. mozesz tyle rzeczy robic a tracisz czas piszac do jakiegos pajaca czemu nie zorbil tego czy tamtego co obiecal w necie (rotfl), juz pomijam ze ci nie odpisze bo po #!$%@? ma tracic na to czas skoro moze nagryawc kolejne gowno dramy dla dzieciakow z internetu i nabijac na nich kliki
@LogicznaKalkulacja: Ja go nie bronię, ale debilu jeden - gość gra na nosie swoją postawa połowie świata influ. Co ty myslisz ze za pare groszy z psiakobusa ryzykował by swoją pozycje bo tobie die wydaje ze ukradł 10-20-50 tys - przecież to są śrubki nie warte kradzieży..
@sieenix: Po pierwsze nie obrażaj mnie, po drugie ja nigdzie nie napisałem że ukradł jakieś pieniądze a jeśli masz inną wiedze to daj mi link do komentarza gdzie napisałem ze ukradł pieniądze. Po trzecie moim celem było głównie zebranie wszystkich nieścisłości z psiakobusa w jednym poście a fakt ze napisałęm pytanie do wardęgi to raczej przez to że chce robić z tego odcinki więc ma pierwszy do którego może się odnieść.