Wpis z mikrobloga

Jak żyć panie premierze... 16 zł za #!$%@? mleko i twaróg xd a jak człowiek zobaczy cenę piersi z kurczaka to zawału idzie dostać


@mako37: 3 mleka i 3 twarogi, burżuju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do kurczaka - polecam aplikację "Blix" i polowanie na promocje.
kod@zenon_z_chorzowa1: widzisz ja tak zawsze gadam, by dążyć do sytuacji gdzie złotówka jest mocna, mamy deflacje i niewielki wzrost gospodarczy. Rządowi to nie na rękę bo nie będę mógł tak trwonić milionów zł
@RobbinnPll92: dokładnie, nie ma co spodziewać się zdecydowanych działań antyinflacyjnych w sytuacji gdzie rosnące ceny = rosnące wpływy do budżetu państwa, a więc więcej hajsu do rozdania, #!$%@? czy zdefraudowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jestem_Tutaj jak jest świeży to mi najbardziej podchodzi. Elegancko zmielony a to że czasem twaróg czeka 12h przed lodówka w 20 stopniach aż panie poukładają towar to co poradzisz ¯_(ツ)_/¯
@Jestem_Tutaj: @mako37: nabiał w Biedronce to jedno wielkie rzadkie gówno i to w podwójnym tego słowa znaczeniu. Samkuje jak gówno i można od tego dostać rozwolnienia. Wcześniej myślałem że to wina firmy Delikate ale po Piątnicy z biedronki też mnie pogoniło z rozwolnieniem. A co do smaku to serek wiejski z Delikate w samku też jest jak gówno - mimo, że nie wiem jak samkuje kupa, ale wydaje mi się