Wpis z mikrobloga

@Lymha: haha :D

@pococimojlogin: też wolę parkować tyłem ale to dlatego, że mam szerokie kombi i jeśli jest miejsce standardowe do parkowania prostopadłego (niebyt szerokie) to ciężko mi się jest "złożyć" aby normalnie wjechać
@ShortyLookMean: Ej, ale mój problem nie polegał na tym, że nie umiem wyjeżdżać, jak stoję przodem i dlatego lepiej stawać tyłem i wrzucać zakupy przez tylne siedzenie, tylko jechałam pierwszy raz tym samochodem i przez przypadek nacisnęłam klakson, o losie :D
@Lymha: Ale ja nie pisałem nic o problemach z wyjazdem tak tylko mówiłem jak mi się często zdarza wrzucać zakupy. Staję najczęściej jak mi wygodnie. A potem ktoś mi zablokuje a to bagażnik, a to drzwi i wtedy trzeba sobie radzić.

Jadąc pierwszy raz Doblo Maxi też myślałem, że w coś walnąłem przy cofaniu. A to czujniki zbliżeniowe zadziałały.
@pococimojlogin: Dokładnie, przodem parkuję tylko wtedy, jak w nocy zajeżdżam na parking i nie mam miejsca nawet się obrócić, a do tego pada deszcz/śnieg i guzik widać, wtedy jedyny raz. A w każdej innej sytuacji wolę tyłem, lepsza zwrotność (jeżdżę dużym autem z kiepską zwrotnością), widać wszystko elegancko w lusterkach i łatwiej wyjechać :)