Wpis z mikrobloga

@alvaro1989: Żałuj, że całej dyskusji nie przeczytałeś bo ktoś temu dobremu człowiekowi napisał komplement który pozwolę sobie zacytować:

„Przecież taki typowy konserwatywny prawaczek jak Ty to typowy hipokryta, czyli właśnie człowiek kompletnie nieprzydatny.

Najeżdżasz na kobiety w swoich komentarzach z tego co widzę, ale zobaczyłeś kawałek cycka w jpg i od razu zniknęła ta godność na pokaz i skomlałeś o imię XDDDD
Gorzej niż spermiarze, bo konserwa-spermiarz-hipokryta ( ͡°
Sin- - @alvaro1989: Żałuj, że całej dyskusji nie przeczytałeś bo ktoś temu dobremu cz...

źródło: comment_1650382618PKSn3YW70rnW8ZCtPrNmIf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sin-: No mizogin i spermiarz w jednym to moje ulubione połączenie. Jeszcze pewnie uważa ze takie kuce jak on powinny mieć przydział seksu xD już kiedyś tu takiego widziałem.
  • Odpowiedz
@Viado: Aborcja to prosta sprawa. Kto chce ten robi, kto nie ten nie robi. To nie jest obowiązkowe i nie dotyka osób innych. Już prędzej zakaz palenia jest warty rozważenia bo dym dotyka osób postronnych.
  • Odpowiedz
to do lochu xD


@RaghNaarRoog: Znasz przykłąd skazania za to o czym mówisz?

Ja znam wiele przykładów skazywania z złe słowa o żymianach, mózułmanach, romankach, ale to z innej partii. a na zachodzie nawet o pederastach nie możesz mieć niewłaściwej opinii.
Mądrzejsze nie wspominać!!!
  • Odpowiedz
nie odróżnia człowieka od płodu


@chyba_cos_nieteges: O, rozwiązałeś ten istotny problem etyczny?
To kiedy jest to płód a kiedy człowiek?

Po porodzie, w momencie uzyskania
  • Odpowiedz