Wpis z mikrobloga

@RaghNaarRoog

Zrób zdjęcie papieża w takiej formie jak te plakaty i przejedź przez centrum Warszawy. Daję godzinę, i to tylko dlatego że Policja jest zajęta w pieszej kolejności pomnikami.

Wykorzystywanie przerobionego wizerunku świętego do szydzenia z grupy ludzi to typowa mowa nienawiści. Natomiast prezentowanie danych statycznych to wolność słowa. Więc co ty właściwie porównujesz?
@alvaro1989: Żałuj, że całej dyskusji nie przeczytałeś bo ktoś temu dobremu człowiekowi napisał komplement który pozwolę sobie zacytować:

„Przecież taki typowy konserwatywny prawaczek jak Ty to typowy hipokryta, czyli właśnie człowiek kompletnie nieprzydatny.

Najeżdżasz na kobiety w swoich komentarzach z tego co widzę, ale zobaczyłeś kawałek cycka w jpg i od razu zniknęła ta godność na pokaz i skomlałeś o imię XDDDD
Gorzej niż spermiarze, bo konserwa-spermiarz-hipokryta ( ͡° ͜
źródło: comment_1650382618PKSn3YW70rnW8ZCtPrNmIf.jpg
to do lochu xD


@RaghNaarRoog: Znasz przykłąd skazania za to o czym mówisz?

Ja znam wiele przykładów skazywania z złe słowa o żymianach, mózułmanach, romankach, ale to z innej partii. a na zachodzie nawet o pederastach nie możesz mieć niewłaściwej opinii.
Mądrzejsze nie wspominać!!!
nie odróżnia człowieka od płodu


@chyba_cos_nieteges: O, rozwiązałeś ten istotny problem etyczny?
To kiedy jest to płód a kiedy człowiek?

Po porodzie, w momencie uzyskania karty rowerowej?
Czy lekarz, który unicestwił wcześniaka (wbrew woli rodziców) powinien ponieść karę za zabójstwo, czy zniszczenie rzeczy?

Kto powinien płacić na gówniaka - ojciec, który go nie chce? Czy matka, która nie abortowała?
wstyd żyć w takim kraju


@nowekontonowaja: osobiście popieram aborcję na życzenie, ale jednak cieszę się, że ja mogę głośno popierać rozszerzenie aborcji, a ktoś inny zakaz aborcji. Popieram wolność słowa i mam nadzieję, że będziemy zmierzali w kierunku poszerzania, a nie ograniczania wolności słowa.
@Goldendoodle: Aborcja to nie tyle forma ludobójstwa, co seryjnego zabójstwa, ponieważ nie jest skierowana przeciwko wybranym grupom na podstawie klucza etnicznego, wyznaniowego, rasowego etc. Dlatego przeciwny jestem aborcji na życzenie, z dwojga złego jednak lepiej, aby zginęła istota ludzka w fazie płodowej z nieukształtowaną jeszcze przez zmysły świadomością niż na śmierć lub kalectwo narażona była wyedukowana istota już narodzona, zwłaszcza dorosła. Przedkładam dobro aktualne nad potencjalne.