Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wszystkich mirków którzy kupują buty do chodzenia mniej wiecej w kwotach 350-400 zł czy taki but rzeczywiście jest lepszy od buta z decathlonu za 100 zł ? Czy to tylko szpan logo? Pytam serio i nie atakuje ludzi którzy kupują takie buty (może rzeczywiście są one bardziej trwałe niż tańsze/wygodniejsze/bardziej oddychające?) #pytanie #modameska #streetwear
PonuryMruk - Mam pytanie do wszystkich mirków którzy kupują buty do chodzenia mniej w...

źródło: comment_1650351140s2U1mRGUqrFJ9FgrmbaQzt.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PonuryMruk: W takich airmaxach śmigam już piąty rok i jeszcze się trzymają całe. Nike czy Jordany naprawdę jakością wykonania przewyższają zwykle buty za 100zl. Próbowałem adidasów ale po roku się rozkleiły mam mieszane uczucia do tej marki. New Balance to w ogóle nie mój styl ale znajomi chwalą. Serio wszystkie buty jakie wcześniej kupowałem kosztowały max 100zl ale po roku lub wcześniej się rozkleiły lub pękały i był problem z reklamacją.
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: adidasy, czy trampki to tam jedna cholera - i tak sie zniszczy po roku, ale zawsze na zime kupowalem byle szajs, a w zeszlym roku machnalem sobie buty napapijri za ~780 zeta - ogromna roznica! wedlug mnie warto doplacac, ale raczej do jesiennych, zimowych, ktore musza byc solidne
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Są dużo lepsze, ja kupuje z nike i nigdy sie nie zawiodłam. Buty nike sb chodzone codziennie, nawet w zime bo praktycznie bez śniegu. Jedynie kolor troche wyblakł, ale dało sie go przywrócić.
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Wszystko zależy od buta. Ja kupuje naprawdę stosunków drogie buty i dużo ich mam, ale z jednej marki but nierówny butowi. Co do Decathlonu, to oni mają naprawdę spoko jakość w stosunku do ceny.
  • Odpowiedz
@PonuryMruk chłop który 3 lata sprzedawał buty here ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kupuj buty które kosztują bazowo 400-500 ale w promkach po 200-250 zł. Nie warto dawać 500zl za buty. Jeśli chcesz najwygodniejsze, to bierz Asics, albo Adidas na podeszwie boost. A jak chcesz wydać dużo hajsu to lepiej kup sobie 3 średnie pary, zamiast 1 super. Ja chodzę każdego dnia tygodnia w innych butach i dzięki temu
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: to zależy jakie, niektóre mają o wiele lepsze materiały np. ja używam sporo butów do deskorolki i wytrzymują nawet kilka lat intensywnego uzytkowania (3-5, miałem jedne 9, zależnie od zużycia no i w pewnym momencie stają się butami technicznymi no bo wiadomo nie wyglądają już superświeżo). Mam np. buty ecco 2 pary niskie zimowe i używam jedne już 6 zimę drugie 4, w tym roku w tych drugich puścił szew
  • Odpowiedz