Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jak wykopki wychowane w bańce sielankowego bezpieczeństwa, w obliczu wojny i zbrodni, które jej towarzyszą, zaczynają pisać, że ruscy to nie ludzie. Wasze wspaniałe mniemanie o ludzkości, która to nigdy nie dopuszcza się morderstw, gwałtów i tortur jest doprawdy urocze. Włączyliście ultra cope, żeby wasza delikatna struktura psychiczna i pojmowanie rzeczywistości nie zostało zachwiane.

Tymczasem tacy są właśnie ludzie. Skończcie cope’ować. Potwierdzają to liczne badania naukowe. Wystarczy postawić człowieka w odpowiednich okolicznościach i zamienia się w bestię. Rozmnażajcie się dalej, a ludobójstwa będą trwać. Będą ich dokonywać wasze dzieci, a jak nie one to wasi wnukowie, a jak nie wnukowie to prawnukowie. Przykładacie do tego rękę.

#ukraina #przegryw #antynatalizm
  • 66
  • Odpowiedz
Co to za brednie? W cywilizowanym świecie nikt nie będzie dokonywał żadnych zbrodni.


@StormtrUper: Tyle jesteśmy warci, na ile nas sprawdzono - to jest ponadczasowe.

Ani mój dziadek, ani ojciec, ani ja nie zabiłem nigdy żadnego człowieka i zapewniam Cię, że jak nikt nie będzie chciał mi zrobić krzywdy, to nigdy tego nie i zrobię


@StormtrUper: ech, człowieku małej wyobraźni - nagle tracisz, w wyniku katastrofy, swoje zasoby.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nieszkodnik: Ty widzisz co napisałem? W cywilizowanym świecie, to znaczy w kraju, w którym panuje prawo i działają wszystkie instytucje. Jeżeli wtedy stracę wszystkie zasoby potrzebne do życia, to będę mógł skorzystać z pomocy państwa, na które płaciłem podatki
  • Odpowiedz
Ty widzisz co napisałem?


@StormtrUper: tak.

zapewniam Cię, że jak nikt nie będzie chciał mi zrobić krzywdy, to nigdy tego nie i zrobię


@StormtrUper: więc pokazałem ci, że istnieją takie sytuacje... Katastrofy zdarzają się również w cywilizowanym świecie. Europa nie jest cywilizowana? Ukraina przed 24.02?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tom8: ale jaki ja mam wpływ na to, że ktoś z wladz mojego państwa przyzwolił na jakieś zbrodnie? Ja wybieram władze, żeby rządziły sprawiedliwie i nadzorowały rozwój państwa
  • Odpowiedz
jedni potrafią stać po stronie moralności w obliczu największej tragedii a inni mając wszystko potrafią się #!$%@?ć dla paru złotych więcej


@Jestem_robotem123: Jest duża szansa, że gdyby ich zamienić systemem, środowiskiem w którym się wychowywali i wartościami którymi ich indoktrynowano, zachowywali by się odwrotnie. Ruscy nie mają jakiś wyjątkowych genów, to rzeczywistość stwarza ciebie a nie ty rzeczywistość. Jest wielce prawdopodobne, że ty i ja wychowani w tamtelych realiach, bylibyśmy
  • Odpowiedz
@bigos555: no kurde cała nasza wiedza na temat neurologii, socjologii czy psychologi człowieka to potwierdza, a oni nadal to wypierają. Jakby mówić do pięciolatka obrażonego na rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@Jagass Jesteś wyprany propagandą do tego stopnia, że dosłownie nazywasz innych podludźmi. Na dodatek zupełnie nie zwracając uwagi na to, że USA od 2 w.ś. zabiło znacznie więcej niewinnych ludzi, cywilów itp.
USA to sojusznicy, więc się nie liczy XD
Ale nie, to ruscy są podludźmi. Przecież mainstream nie może być w błędzie, a o USA nic nie wspomina.

Najlepszą rzeczą jaką możesz dla siebie zrobić, to zdać sobie sprawę ze
  • Odpowiedz