Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Doradźcie. 29 lat here, wciąż prawiczek. Rok temu poznałem fajną dziewczynę, znajomość szła dość dobrze, po dłuższym czasie zaczęliśmy przymiarki zegzów, były konkretniejsze macanki z mojej strony. Potem popsuło się między nami i ona wyjechała do sąsiedniego miasta. Teraz znów nawiązała kontakt i chyba się spotkamy. Myślę o niej pod kątem stałego związku. Problem polega na tym, że jako prawik trochę się cykam czy dam radę. No po prostu nigdy się nie ruchałem. Wpadłem na pomysł żeby pójść do divy raz czy dwa razy i sprawdzić się, nabrać pewności itd. Co o tym myślicie.
#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625d9a9d77ac277f47a713fe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
NiepełnosprawnaWybranka: Gdyby dziewica napisała, że boi się pierwszego razu i dla wprawy poszłaby do łóżka raz czy dwa z męską dziwką aka mokebe to hurr durr szmata, ale facet to sobie może pisać o divach i nie zostanie zjechany. #!$%@?, co za podwójne standardy. Opie, spotykacie się, robi się poważniej, a ty myślisz o tym, by sobie poćwiczyć na boku. Normalna różowa nie wyśmieje cię nawet jakbyś się przy tym pierwszym
@AnonimoweMirkoWyznania: kurde człowieku, z daleka od prostytutek bo sobie skrzywisz psychę.
Dwa, nie potrzebujesz podręcznika. Trzy - seksy w nowym związku są na początku bardzo średnie, wręcz słabe (nawet, jeśli miałeś wcześniej inne kobiety) - po prostu musicie się dograć i wzajemnie siebie nauczyć.
Po trzecie - chyba lepszy pierwszy raz z osobą, z którą planujesz coś więcej, niż z pospolitą dziwką. Świetne wspomnienia na starość - mieć pierwszy raz z