Wpis z mikrobloga

Większości wykopków przydałby się porządny kop od życia. Nie wiem, jakiś komornik, mocny #!$%@?, pętla kredytowa, niepełnosprawność itp. Zrozumielibyście wartość życia, szacunku dla bliźnich, inicjatyw oddolnych i współobywatelstwa bo tylko w cierpieniu poznaje się przyjaciół i dobrych ludzi. Wam jest zdecydowanie za dobrze.

#apel #oswiadczenie #oswiadczeniezglebiserca #dobrobytsrobrobyt
  • 32
@Incognix: Znam ludzi, którzy brali kredyt na inwestycje w stylu zakładów bukmacherskich "pewnych" lub wizyt w kasynie co też było pewnym zarobkiem.

@polbanda: Jedni mają lepiej, drudzy mają gorzej i to głównie zależy od tego jaki start rodzice przygotowali dzieciom. Nikomu nie można odbierać możliwości ułatwienia swoim dzieciom życia. To czy ktoś jest bogaty, biedny, z problemami czy bez nie ma znaczenia czy człowiek jest egoistą, mamisynkiem czy czymkolwiek innym.
@polbanda: ale to jest nasza ludzka natura. Ja np nie mogę słuchać jak chorzy, umierający na raka wyznają jak to kochają życie, jakimi by dobrymi ludźmi byli jakby dostali drugą szansę, a prawda jest taka, że jakby byli zdrowi to cebulactwo siłą rzeczy by z nich wyszło. Wszystko zależy od punktu odniesienia i charakteru: człowiek albo walczy z przeciwnościami albo im się poddaje i tu leży większość problemów - jednym się