Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak pozyskujecie klientów pracując jako spedytor międzynarodowy? Staracie się uderzać do jakichś dużych korporacji transportowych typu kuehne nagel, lub DSV, czy bardziej skupiacie się na szukaniu po jakichs firmach produkcyjnych? Zacząłem pracę niedawno i jakby nie wiem jaka strategia będzie bardziej optymalna.

#spedycja #transport #bekaztransa
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@PopiolGazowany w dzisiejszych czasach sami się znajdują, po prostu jeździsz, bo brakuje aut. Bierzesz ładunek z giełdy od spedycji, potem drugi raz chcą coś wysłać, ale spedycja nie ma aut i klient bierze nr tel z pieczątki w CMR I sam dzwoni, sam z tym latasz albo sprzedajesz jak ktoś się trafi albo Ci nie po drodze

A jak chcesz być przepisywaczem to marny czas sobie wybrałeś xD
  • Odpowiedz
  • 0
@PopiolGazowany bo jest przesyt przepisywaczy względem przewoźników, ja ogarniam platformy i gabaryty, czasem jak wystawie ładunek to przez tydzień nikt się nawet nie odezwie
  • Odpowiedz
@smway: @PopiolGazowany: dobrze Ci kolega napisał. Teraz pozyskiwanie klientów to zadowolenie z frachtu. Jak mi kierowca na czas dowiozł co chciałem bez problemów żadnych to nastepnym razem dzwonie czy nie robi tego samego w tej samej stawce. potem masz kiero w dany region i tak powoli. po 2latach masz siatke w kazda strone
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gremo: u nas to praktykuje się pozyskiwanie z linkedina kontaktów, ale to taka maskara że szok. Wysłane z 2000 maili i może z 3 sensowne odpowiedzi, które i tak nie zakończyły się perspektywicznym klientem, tylko takie jednorazowe strzały.
  • Odpowiedz