Wpis z mikrobloga

Hej, szukam roweru - głównie jazda po mieście lub wypady za miasto raczej nie dalsze niż 60 km, las itp. Co polecacie? Nie wiem na ile znowu się wciągne w rower, wiec nie chce wydawać więcej niż z przedziału 1-2k. W oko wpadł mi ten Rockrider ST 100 z Decathlonu za 1249. Co myślicie? Warto? A może jest jakaś lepsza opcja, czy warto dopłacić do czegoś, jeśli tak to dlaczego? Pytanie laika xD Dzięki!

#decathlon #jakirower #rower
shelby0153 - Hej, szukam roweru - głównie jazda po mieście lub wypady za miasto racze...

źródło: comment_1650296541gs3zL7TGXrscxMbwjXH1YO.jpg

Pobierz
  • 8
@shelby0153: tak samo szukam aktualnie roweru w Decathlonie. Najpierw chciałem ST100, po rozmowie z ich serwisantem i zgłębieniu tematu zdecydowanie lepiej wybrać ST120... no ale idąc dalej fajnie byłoby mieć skok przedniego amortyzatora 100mm, ewentualnie hamulce tarczowe hydrauliczne... czyli ST520 albo ST540 ale ceny tak poszły w górę, że sam nie wiem co wybrać (°° p.s. szkoda, że nie mają kół
@emperorrr: Jak się zdecydujesz na coś to daj znać koniecznie :D najlepiej by było st520 lub 540 tak jak mówisz, tylko kwestia ceny... też o tym myślałem, że szkoda, że to nie 29'', chociaż przy mojej 11-letniej Meridzie z 26'' to i tak jakiś postęp ()
@emperorrr: Ja generalnie też mam dylemat poza tym który model kupić to też czy kupować teraz czy czekać. Bo potrzebowałbym od początku czerwca, ale w zeszłych latach były problemy z dostepnoscia i troche sie obawiam, ze jak bede czekał to mojego rozmiaru l/xl zabraknie za ten miesiąc z haczykiem