Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Czytasz ten opis i myślisz sobie ze rzeczywiście masz do czynienia z osoba która ma bardziej poważne podejście do związków czyli nie rucha się z kim popadnie

No ale dochodzisz do końca opisu i nagle okazuje się ze jakims cudem ona ma dziecko xD jak do tego doszło nie wiem….

#badoo #tinder #zwiazki #redpill #blackpill
e.....0 - @eldzej_10: Czytasz ten opis i myślisz sobie ze rzeczywiście masz do czynie...

źródło: comment_1650234732wfkX7cRfdnW7I96VkxVrau.jpg

Pobierz
  • 13
@HieronimBombka: tyle ze ona nigdzie nie napisała ze jest po rozwodzie a mysle ze dla wielu osób chcących wziać ślub kościelny może to być istotne. Z opisu wynika ze jest to poważna osoba szukająca poważnej relacji ale fakt posiadania dziecka kompletnie temu przeczy.
@HieronimBombka: Raczej wątpie, że to dziecko jakiegoś chada zołnierza, który zginął na misji w Iraku, czy Afganistanie. Dużo bardziej prawdopodobne, ze to dzieciak z wpadki, a ojca albo nie udało sie zlokalizować XD, albo nie chce miec kompletnie nic do czynienia z taka dziewczyną, a to powinno juz dawac do myslenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak, zawsze jest cien szansy, ze trafi Cię meteoryt, tak samo
Też ostatnio spotkałem się z takim poważnym opisem: na początku że szuka poważnego spokojnego faceta do związku po czym że ma 5letnia córkę - miała 22 lata...
Takie poważne opisy piszą tylko p0lki po błędzie
@choochoomotherfucker: Te procenty to figura emfatyczna, która jedynie ma sugerować ostrożność w kontaktach z samotnymi matkami. Jasne, że dramaty ludzkie się zdarzają i bywają nawet 20-latkki, które z nie swojej winy są samotnymi matkami. Zdecydowana większość jest jednak efektem nieodpowiedzialności, tutaj się chyba zgodzimy.

Niemniej mogę się zobowiązać, by w przyszłości nie operować tak dużym %. Nie chcę się kłócić i generalizować.