Wpis z mikrobloga

#ukraina
Tak sobie siedzę i porównuję sytuację przy stole wielkanocnym u rodziców w Polsce powiatowej i to co wykopki piszą. Ogólnie widać jakieś takie spotkanie dwóch różnych światów - u mnie to było tak - osoby mieszkające w wielkich miastach to pomagają, rozumieją, wspierają, nie szukają mózgu w dupie. Natomiast małomiasteczkowa część rodziny + emigranci ekonomiczni:
- Ukrainiec nigdy nie będzie przyjacielem
- kupowali po 200 euro paszporty na granicy
- Ukraińcom wszystko za darmo
- nadali im pesele, to będą robić przekręty przy głosowaniu
- mi się wydaje że to nie Putina pokazują tylko jakiś podstawiony
- papieża nie krytykuj bo on chroni w ten sposób chrześcijan w Rosji
I patrząc wybiórczo na wpisy wykopków to podobnie bywa. Na szczęście jestem nocnym mirkiem, to se poszedłem na legalu spać koło 13.

Ehhhhh, człowiek nie chce używać stereotypów, ale po raz kolejny ostatnio okazuje się to być po prostu zdrowym odruchem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianKolasa: To samo u moich teściów. Godzinę obalalem wszystkie argumenty. Jak się spytałem skad mu wogole to do głowy przyszło, to ktoś w robocie wyczytał na jakiejś gowno stronie…
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: na FB jakaś Grażyna napisała, że słyszała od koleżanki swojej siostry, która wie od brata swojego męża, któremu ktoś powiedział w pracy, że przeczytał wpis znajomego który dowiedział się od brata, że u jego kolegi Ukraincy których przyjął na noc... po sobie nie posprzątali więc trzeba uważać. Ja dosłownie takie argumenty słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xiv7: Ciotka mojej sąsiadki pracuje w ministerstwie i powiedziała nam, żeby jak najszybciej zrobić zapasy na co najmniej 2 tygodnie, bo od poniedziałku wchodzi ustawa (na razie w tajemnicy), która ustala, że twoja stara to kopara a twój stary ją odpala
Za kazdym razem xD
  • Odpowiedz
  • 2
Czego to dowodzi? Niczego bo to za mała próba na jakiekolwiek wnioski. ¯_(ツ)_/¯


@kab_anos jak każda rzecz oparta na dowodzie anegdotyczny, po prostu podniosło mi to pieprzenie dzisiaj ciśnienie i chciałem się wysrać na mirko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz