Wpis z mikrobloga

#gotowanie #lidlomix #thermomix
Czytałem parę artykułów, pewnie 90% z nich jest sponsorowana dlatego dalej nie wiem co o tym myśleć. Lidlomix czy jednak warto dopłacić i kupić Thermomix.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ziewekk: jak nie chcesz płacić za dostęp do przepisów to lidlomix. Pozostałe funkcje takie same w zasadzie (porównywałam z sąsiadką, bo ona ma thermomixa)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Jedni znajomi zakupili thermomixa i gdzie wcześniej dziewczyna w ogóle nie robiła nic w kuchni tak podobno od tego czasu jest bardzo zadowolona. Drugi znajomy kupił lidlomixa i po dwóch miesiącach zmienił na thermomixa i też chwali.
  • Odpowiedz
@Ziewekk: Lidlomix. Robi to samo, jest kilka razy tanszy. Polecam gotowanie pierogów na parze, efekt ten sam co z wody a nie da sie ich rozwalic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziewekk: siostra ma termomixa i mega zadowolona
Ciocia ma.tego z lidla i też mega zadowolona. Roznice są podobno znikome, bo one sobie czesto porownuja potrawy i wychodzi na to samo
  • Odpowiedz
@Ziewekk: Zwróć uwagę na to, że do tej pory na rynku są dostępne części zamienne do starych Thermomixow które miały premierę ponad 10 lat temu. Czy tak będzie z lidlomixem? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz