Wpis z mikrobloga

@LukaszITPill tak w euro
Wiesz co ja już pracuje tak od 2008. W 2007 z Linkedin mnie znaleźli, ale wtwdy byłem juniorem i miałem 340 euro
Pracuje w Belgii od wtedy. Żona była pracownikiem lata, od 4 lat też jest freelancerem. Ona zatrudnia właśnie IT (ale nie mnie, nie mieszamy pracy z życiem domowym) i jest straszne ssanie ma doświadczonych rekrutwrow it właśnie. Stawki 500-650 są spokojnie dostępne, czyli są takie same
@LukaszITPill nie. Tak szczerze to w ogóle nie. Ja jestem ogólnie dość zmęczony testowaniem, odszedłem we wrześniu bo już nie chciałem ale dostałem ofertę na 3 dni w tyg (chcieli 5 ale zgodzili się na 3), 635 netto i tylko zdalnie więc wziąłem. A to będą w ogóle testy tylko manualne. Zmęczyłem się automatami (a znam tylko uft, nie znam Javy)
@LukaszITPill ja ci powiem że ciężko. Od września do stycznia dostałem dużo ofert pracy ale każda na full time I każda minimum jeden bądź dwa dni w tyg w biurze. W styczniu wróciłem do starej pracy ma 3 dni bo potrzebowali a teraz od kwietnia w końcu się to udało znaleźć. Więc ponad pół roku żeby znaleźć sensowna ofertę part time zdalną