Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun Pytam na poważnie, bo nie mam nic do tego co kto wyznaje:

Jesteś katoliczką, a więc jak rozumiem nie uprawiałaś seksu przed ślubem? Bo jest to coś powszechnego, a jednak twoja religia kategorycznie tego zakazuje. Jak to jest, że wyznawcy religii wybierają sobie tylko te zasady, które im pasują?
  • Odpowiedz
  • 4
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL to jest tak jak z zasadami ruchu drogowego, zdałeś prawko znasz przepisy, a i tak je łamiesz bo taka jest natura człowieka. I dlaczego wypytujesz kogoś o seks przedmałżeński, a nie w o przeklinanie xd? To też jest przecież zabronione.
  • Odpowiedz
  • 4
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL no jest zabronione, podobnie jak lenistwo, zazdrość (co jest bardzo powszechne w naszym społeczeństwie) jak i wiele innych, a Ty skupiasz się na tym seksie. Mogę wiedzieć dlaczego?
  • Odpowiedz
@Apdl Bo to jest coś co jest głośno przekazywane, że jest to niby uznawane przez większość katolików. Nawet welon jest symbolem "czystości" (dziewictwa).

Masz jakiś problem z seksem, że tak cię boli, że akurat o nim wspominam? XD Jesteś księdzem i ci nie wolno czy co?
  • Odpowiedz
  • 3
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL przecież to Ty wyskoczyłeś z tym seksem, a nie ja xd Piszesz, że jest głośno przekazywane i uznane przez większość katolików. Większość też uznaje i przekazuje, że grzechem jest nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu, a niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy się nie upił w trupa xd. Pierwszym świętym KK jest sw. Dyzma, którego za niewinność przecież nie ukrzyżowali. To, że ktoś grzeszy nie oznacza, że przestaje być katolikiem jest
  • Odpowiedz
przecież to Ty wyskoczyłeś z tym seksem, a nie ja xd


@Apdl Ale to ty 2 razy się pytałeś dlaczego akurat o seksie piszę XD no a dlaczego nie? Traktujesz to jako tabu - rozumiem, bozia widzi XD

niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy się nie upił w trupa


@Apdl W takim razie rzucam, mimo że nie wyznaję żadnej religii.
  • Odpowiedz