Wpis z mikrobloga

no to właśnie nazywa się psiogwizdkowaniem


@aegispolis: zabawne jest jak wykopki się nauczą jakiegoś nowego mądrego słówka i potem wrzucają je wszędzie nawet nie zawracając sobie głowy nad zastanawianiem się jaki właściwie miałoby sens używanie tego typu coded language — który w teoretycznym ujęciu miałby zjednywać sobie ukrytego adresata treści komunikatu politycznego — w komunikacji dwóch losowych użytkowników sieci, z których każdy ma po trzech obserwujących
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Headcrab_B: zademonstrowałbym ci, jak można kogoś znieważyć bez używania obelżywych słów, ale po co, jak zgłosisz post, a 8s6L czuwa?

Ale mogę powiedzieć co innego - udawanie, że nikogo nie obraziłeś, bo nie powiedziałeś tego wprost, to jest właśnie to palenie głupa, które miałem na myśli.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Headcrab_B: no dobrze, nie musisz sie powtarzać. To nadal nie zmienia faktu, że wypisujesz dokładnie tę samą propagandę i bzdury, co oni. Ile byś nie próbował mówić "to nie ja", to nie zmienia oceny twoich działań.

To nie bycie prawakiem jest obelga. Obelga wobec ciebie jest tylko twoja działalność.
no dobrze, nie musisz sie powtarzać.


@aegispolis: Skoro wciąż czytam, że jestem konfiarzem to muszę powtarzać, że nie jestem.

Niewierzenie Panu Bęgowskiemu, że jest kobietą, nie oznacza bycia konfiarskim propagandzistą lub sympatykiem tej partii.
Na podobnej zasadzie jak Ty, szury zarzucały tzw. covidianom, że są pisowcami, bo stosują "pisowskie obostrzenia" i podobnie jak rząd nie uważają, że covid to ściema.
Skoro wciąż czytam, że jestem konfiarzem to muszę powtarzać, że nie jestem.


@Headcrab_B: Możesz też zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie. "Dlaczego ludzie postrzegają mnie za prawaka? czy może ma z tym wspólnego coś fakt, że wypisuje prawackie brednie?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na podobnej zasadzie jak Ty, szury zarzucały tzw. covidianom


Jak powiedzieć "jestem szurem i prawakiem" nie używając tych słów xD
Chłopie, ja miałem cię
Możesz też zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie. "Dlaczego ludzie postrzegają mnie za prawaka? czy może ma z tym wspólnego coś fakt, że wypisuje prawackie brednie?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: Nie ma zbyt wielu ludzi zarzucających mi prawactwo, tylko Ty się do mnie przykleiłeś.