Wpis z mikrobloga

@aegispolis: Jesteś lustrzanym odbiciem kuców, dla których każdy, kto nie popiera JKM, jest lewakiem. Nie zdziwiłbym się, jakbyś był dawnym wyborcą Korwina, któremu stare przyzwyczajenia zostały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Headcrab_B: po prostu jak cos wygląda jak prawak, ma poglądy jak prawak i rozszerza propagandę jak prawak, no to sorry - uznam go za prawaka. I nie jesteś jedynym który z konfy próbuje robić centrum, to jest stara propaganda. Ja po prostu ja pamiętam z nastoletnich czAsow, gdy sam byłem za Korwinem. Wybacz, że utrudniam ci zadanie, odkrywając pustkę twojego jestestwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja po prostu ja pamiętam z nastoletnich czAsow, gdy sam byłem za Korwinem.


@aegispolis: A więc zgadłem, że jesteś ex-korwinistą i zostały Ci stare przyzwyczajenia. Kiedyś było: kto nie z nami ten lewak, dziś jest: kto nie z nami ten prawak.

https://www.wykop.pl/link/6601461/comment/104445377/#comment-104445377

Co do wmawiania mi poparcia konfy, proponuje zajrzeć pod ten link i sprawdzić, jaki ze mnie konfederata. Pierwszy lepszy mój komentarz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Headcrab_B: otóż nie. Ja oceniam tylko po tym, co piszesz i o to właśnie chodzi. Tylko ty piszesz to samo co najgorsze konserwy, ale oburzasz się, że ludzie uznają cię za konserwę. To może spróbuj zachowywać się inaczej, albo miej w końcu odwagę być tym, kim chcesz?

Bo liczenia na to, że wszyscy zmienia swoj słownik, aby skrajna prawica znalazła się w centrum, to naiwność, albo propaganda. Może ci to coś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Headcrab_B: centrum na obecnej scenie politycznej to neoliberalizm. Raczej nie zakłada w sobie dyskryminacji mniejszości. To się nazywa po prostu marne wychowanie i nikła wiedzą o świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
marne wychowanie


@aegispolis: Wychowywanie dzieci polega na tym, że wymaga się od dzieci mówić Anna Grodzka, a nie Krzysztof Bęgowski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nikła wiedzą o świecie


Czym się to niby u mnie objawia?

dyskryminacji mniejszości


Kogo niby dyskryminuję i w jaki sposób?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Headcrab_B: Polega choćby na tym, że uczy uprzejmości wobec innych. A może mi powiesz, co dobrego wynika z tego, że będziesz na każdym kroku podkreślał, jak bardzo nie rozumiesz i gardzisz transseksualistami? Może respektowanie czyjegoś życzenia, aby zwracać się do niego w dany sposób przerasta twoje możliwości?

Strasznie nisko się cenisz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pisząc o Krzysztofie Bęgowskim w tym wątku, nie użyłem żadnego brzydkiego lub obraźliwego słowa

@Headcrab_B: no to właśnie nazywa się psiogwizdkowaniem. Uwielbiam ten jęk zawodu, gdy mój rozmówca się orientuje, że tym razem palenie głupa nie zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)