Wpis z mikrobloga

@Arw165: na pewno jest - mi brakuje w pluslidze podstawowych trzech rzeczy - liczbę obron (indywidualnie i zespołowo), procent przyjęcia poszczególnych zagrywających (to już by było dużo) oraz błędy w bloku (dot. dotknięcia siatki lub antenki - takie coś mają niektóre inne ligi)
Mam nadzieje, że obron i błędów w bloku sie doczekam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@vasos: @Arw165: w statystykach dla plebsu tego nie ma. Raz widziałem raport z datą Volley rozszerzony. Tam jest od groma info z podziałem nawet na skuteczność ataku per kierunek. Dodatkowo można wyciągnąć skuteczność na poszczególnych blokujących dla danego atakującego. Kiedyś też widziałem taki scout report z filmikiem gdzie to wygląda jak analiza jakiś kosmicznych statystyk.
@SuperGosc11: W dacie też jest bo VS powstał na bazie tego programu. Po tym jak dodali arkusze to jest się w stanie wyciągnąć wszystko w VS. Przez te kilka lat się nieźle rozwinął. W jakim klubie piszesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vasos @Arw165 Raczej bym nie liczył, że się doczekacie na takie statystyki pomeczowe bo w zeszłym roku usłyszałem, że zwykły raport jest dla kibica bo ma
@HaczuMagiQ: ja operuje jedynie na tym co jest w pdf od plusligi, inna sprawa że też czasami tych pdfów nie ma. Mam jednak nadzieje na te obrony chociaz, to by pomoglo oceniac libero i przyjmujących
@HaczuMagiQ: pewnje jest tak jak mówisz, generalnie, wiem, że vs jest na dacie, ale sam widziałem datę raz w życiu, stąd gdybam co konkretnie tam jest :D Jeden z klubów 1 ligi kobiet :p
@vasos: Jeśli się nie mylę, mam dostęp do wszystkiego co wrzuca się na serwer też z plusligi, właśnie dla volleystation, nie wiedzieć czemu, z Tauron ligi nie mam