Wpis z mikrobloga

Ostatnio mega mnie nudzi siłownia. Kiedyś chodziłem na sekcje trójboju siłowego, na siłownie też kilka lat chodziłem potem. Jest to dla mnie cholernie nudne, gdy robi się pewien wysiłek i tak naprawdę nic z tego nie ma "dla świata". Można iść na budowę i przynajmniej dom postawisz i zarobisz, można iść na basem i poćwiczyć technikę pływania, można iść na sporty walki i przyda ci się w razie obrony, a siłownia taki "pusty wysiłek". Szukam czegoś innego, nie wiem co sądzicie o tym, ale nie mam motywacji by chodzić na siłownie.
#silownia
  • 4
  • Odpowiedz
@PanSwiatla: siłownia to coś co robisz dla siebie, nie „dla świata”. Jeśli chcesz być przydatny dla świata to zostań wolontariuszem czy innym pomocnikiem w schronisku
  • Odpowiedz
@hisux: Powiem ci, że najgorsze jest to, że stoisz w miejscu, a jak przestajesz biec to się cofasz. Typu pracowałeś na siłce 10 miesięcy, a potem masz miesiąc przerwy i spadek formy i znów od początku. Bez sensu.
  • Odpowiedz
@PanSwiatla: może od początku to nie, ale jest na pewno prawdą, ze to taki sport, który jeśli nie stanie się pewnego rodzaju stylem życia to nie wykorzystasz swoich możliwości. Szukaj po prostu czegoś co lubisz robić i sprawia Ci to przyjemność, nie ma się co zmuszać.
  • Odpowiedz