Wpis z mikrobloga

@koniarz: co się ma dziać. Raczej kupa. Czas tylko stracisz. Lepiej książkę poczytać. Albo jechać do Gliwic, bo Wrocław też kupsztal. Pozdrawiam serdecznie Gliwice. Fajne miasto. Jakoś godziną pociagiem, a i ludzie bardziej towarzyscy. Tylko mają trochę kompleksy względem Katowic. Coś jak u nas Opole vs Wrocław i te trolle słoiki co piszą, że najlepiej w Opolu jechać do wroca. A tam to samo. No chyba, że dla kogoś atrakcja jest
@januszwypoku: Jak twierdzisz, że Wrocław nie różni się niczym to chyba nigdy nie wyjechałeś z tego zadupia swojego zwanym gebelsowskim Opolem. Przecież Opole to miasto wymiera, nic kompletnie się nie dzieje. Sobota to pustki na ulicach. Skończ pier ..... Gliwice hahaha śmierdzący Śląsk ale wy zawsze myślicie, że też jesteście Ślązakami z Opola hahahaha
@PoldPL: ale się sprules xD Wrocław i niepolda xD gdzie są u Ciebie najlepsze imprezy? Podaj przykłady chętnie sprawdzę na własnej skórze i dam znać xD trochę się obsrales bo czytaj wiadomości i to co pisze. Znam dobrze Opole, Gliwice, Wrocław. Katowice mniej więc nie oceniam

Dla mnie Gdańsk, Poznań. Schowaj się z tym swoim wrocem słoiku z Opola xD sam się oszukujesz że tam jest tak fajnie xD
@januszwypoku: gebelsie, przykro mi ale nie jestem słoikiem, a tym bardziej z Opola. Przyjedź to zobaczysz, nie znasz bo nigdy matka cię nie wypuściła. Her Janusz z Opola hahahaha #!$%@?ć...w waszym opolskim zadupiu w weekend to już #!$%@? wieje...we Wrocławiu ludzi od #!$%@?