Wpis z mikrobloga

W jakim miejscu w życiu byliście w wieku 21 lat? #zycie #pracbaza

Jak to jest, że niektórzy w wieku 21 lat (W moim wieku) jeżdżą nowymi autami, kupują porządne mieszkania, potrafią odnaleźć sobie dobrze płatną prace, a ja pomimo tego że się staram to zawsze na gówno mnie tak naprawdę stać
  • 20
@gendzi: nie porównuj się z innymi xD jak się możesz porównywać do kogoś kto na start dostaje np mieszkanie po babci i nie musi się kisić że starszymi ani martwić o kredyt chociażby. Już nie mówię o bananach, którym tata kupi auto i da hajs - jaki to ma sens z logicznego punktu widzenia

Ja w wieku 21 lat studiowałem, pracowałem w pierwszej pracy za ~1600 na miesiąc (ale wtedy to
@gendzi: to normalne - ja dzisiaj też mam jak patrzę na ceny mieszkań i pomyślę że za parę lat z bombelkami trzeba się będzie przeprowadzić do większego (σ ͜ʖσ) ale doceniam to co mam i cieszę się że mogę spać spokojnie. Nie to że "inni mają gorzej" bo litości, co to za pocieszenie xDD
@gendzi: Studiowałem i pracowałem było ciężko to pogodzić ale nie żałuje ani trochę. Większość ludzi z roku nie pracowała i albo mieszkała z rodzicami lub dostawała kasę na zachcianki. Ja poznałem różową i jakoś we dwójkę udało się spiąć żeby wynająć mieszkanie utrzymać samochód.