Wpis z mikrobloga

@CzyWszystkoJestJuzZajete: widziałem to forum longterma i te jego raporty i jest to jedno wielkie "xD" o farmazoniarzu21 już nie wpominam. Jak koniecznie chcesz wydawać hajs to kup sobie kilka książek o giełdzie, ekonimii i gospodarce, poczytaj. To nie jest tajemna wiedza z Hogwartu, wszystko masz za free w internecie, ewentualnie w książkach. Natomiast to co jest istotne to doświadczenie i tego nikt Ci nie da choćby skały srały, musisz doświadczyć
  • Odpowiedz
gosc podpina sie do drutow przesyłających pozytywną energię i pije jakąś księżycową wodę


@Zbieracz_kapiszonuf: ja tom go nie znam, ale to jest typowy argument 'ad personam' . np taki Kekule [naukowiec co odkrył wzór benzenu] wierzył w elfy czy inne duchy. są przypadki 'znanych biznesmenów' co żonę biją - jednocześnie robią wielką kasę . więc wiesz - jedno nie wyklucza drugiego
  • Odpowiedz
@CzyWszystkoJestJuzZajete: dałbym sobie spokój. Zresztą ostatnio przeglądając komentarze na twitterze i youtube to dużo ludzi pisze że mieli ten portfel i on nie wykręcił takich wyników jak to reklamują i są mega #!$%@? na oszusta21. Nawet mieli tam jakieś forum wewnętrzne dla tych co ten portfel śledzili to ponoć je usunęli, bo były dymy xD

Za darmo masz dostęp do różnych rekomendacji więc to nie robi dużej różnicy. A jak
  • Odpowiedz
@Egribikaver: Donald Trump to słaby przykład. To nie jest zwykły szarak spod tagu gielda na Wykopie tylko od młodych lat już był w zasadzie insiderem i dogadywał się z bankami żeby opłacały jego inwestycje.

Co nie zmienia faktu, że warto czytać książki, nawet te o giełdzie, ale myślę, że są lepsi niż ktoś, kto wierzy w teorie spiskowe, o długu publicznym pieprzy jak #!$%@? wujek na weselu i promuje takie
  • Odpowiedz