Wpis z mikrobloga

@CipakKrulRzycia: trzeba systematycznie ludzi napuszczac na siebie. Informatycy jaka kase zarabiaja! gdzies kolo sredniej w niemczech! Ukraincom damy ulgi zeby polak mial gorzej, kobietom odbierzemy prawo stanowienia o wlasnym ciele, a wszystkich bedziemy w------c jedynie sluszna religia na kazdym kroku.
I tak sie zyje od wojenki do wojenki a wybory do przodu.
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: ja mam inne doswiadczenie w tej materii. Od poczatku wojny jestem zalewany ofertami od rekruterow o rosyjsko brzmiacych nazwiskach (glownie Ukr). Nigdy wczesniej nie mialem az tyle ofert. Wg mnie Ukrainskie firmy ktore uciekly z kraju stracily wielu pracownikow bo ci walcza na wojnie. Biznes nie ma litosci i krecic sie musi inaczej klienci uciekaja. Tak wiec, Ukr firmy desperacko poszukuja pracownikow na rynku PL gdzie stawki sa zblizone.
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: informatycy z Ukrainy przyjeżdżają do nas od kilku lat - w takim Krakowie chyba już nie znajdziesz zespołu programistycznego bez Ukraińca i co - i g---o bo to świetni ludzie, nieźli fachowcy i nie ma mowy o żadnym zalewaniu xD
  • Odpowiedz
@4191727801: lol xD to raczej ukraińscy rekruterzy się pozatrudniali w naszych i zachodnich firmach. Pracuję 10 lat i jeszcze nie dostałem oferty z ukraińskiej firmy, a te o korzeniach rosyjskich robiły wszystko żeby to ukryć

Możliwe też, że nic szczególnego się nie dzieje tylko zacząłeś bardziej zwracać na to uwagę
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: no akurat dyplom uczelni wyższej to takie mianowanie przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (bo zdaje tak się zwał lata temu), a dokonuje tego w jego imieniu akredytowana uczelnia.
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: Widzę że strasznie naszych czempionów parzy w ręce te kilkanaście tysięcy złotych z podatków, które co miesiąc przelewam państwowym urzędom.

Włosi nie będą mieli z tym problemów, gwarantuje. Pracuje i tak zdalnie od dwóch lat xD za kogo wy się w ogóle bierzecie, dzieciaki
  • Odpowiedz