Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Takie #truestory wstyd mi na głównym koncie opowiedzieć.
Miałem problem sexualny, zrobiło mi się tak, że szybko kończyłem co partnerce i mi średnio odpowiadało, nic nie pomagało, a wcześniej tego nie miałem. Postanowiłem mimo lekkiego wstydu wybrać się do mojego lekarza rodzinnego którym był facet.
Wchodzę do gabinetu siedzi lekarz z nogami na biurku (taki aż za bardzo luzak z niego ) i mu tłumaczę, że mimo jako takiego doświadczenia mam taki problem, a on do mnie żebym mu moja #rozowypasek przedstawił bo pewnie nieźle bryka.
Wszedł na Google wpisał moją dolegliwość powiedział ją po łacinie (chyba) i stwierdził że powinienem się cieszyć, że taka babę mam.
Masakra
#sex #lekarz #nfz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6256a29c7c53968b7088e2ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 5
AfrykańskiDrań: A teraz zobacz sobie w historię leczenia na NFZ, ile przytulił kasy za tę wizytę xD

Doraźnie polecam sildenafil, tylko nie z tych dziwnych stronek, kup dowolne tabletki z tym środkiem w aptece. Pierwszy raz i tak będzie szybki, ale drugi już nie, a trzeciego nawet może nie być. Nie wiem z czym się zmagasz, możliwe że będziesz potrzebować wizyty u normalnego lekarza, ale na zasadzie załatania dziury można się