Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Phyrexia oczywiście ze jest. Skoro dala rade nimi kierować nie bedac ich przelozonym to tym bardziej da na odpowiednim do tego stanowisku. Dodatkowo musi być przekonująca i ogarnięta skoro tamci nie mieli zastrzeżeń no i z takim wpisem łatwo pokierować rozmowe na tę sytuację i nawet rozśmieszyć rekruterów.

@Ziutek_Grabaz: ale bzdety. W jej mniemaniu zajebiście o niej świadczy, że "potrafi zarządzać" a w praktyce #!$%@?ła się cudze kompetencje i sabotowała realne
@Phyrexia w większości rzeczy się z Tobą nie zgadzam, ale tutaj masz zupelna racje. Sam spptykalem takie osoby i praca z nimi to katorga. Jako specjalista mialem same problemy z takimi ludźmi, np. mowila mi co mialem zrobic mimo ze ani nie była wyższa stażem, ani stanowiskiem, a dodatkowo zajmowala się zupelnie czyms innym. Albo inna sprawa - jak rozpisalem rekomendacje, to wyrzucila je do kosza bo ona chce to inaczej, a
@Phyrexia: u mnie zapaliła się lampka jak dzisiaj cie zezłomowałam pięknie, a ty zapomniałaś języka w gębie i nadal nie odpowiedziałaś, żenująca typiaro
Zainteresowanych proszę o poczytanie:
https://www.wykop.pl/wpis/64996459/ludzie-potrafia-byc-podli-jakies-pol-roku-temu-jed/230264533/


https://www.wykop.pl/wpis/64999259/mam-niesamowita-wiadomosc-dwa-lata-po-rytuale-pole/

Wchodzenie nie w swoje kompetencje, to wysyłanie młodej stażystki po kawę dla siebie, w „rewanżu za przysługę” jaką było zajęcie się nią, co było twoim zadaniem pracowniczym, w celu RYTUAŁU PODKREŚLENIA DOMINACJI, w obrzydliwym tonie, gdzie dzis próbowałaś jeszcze kłamać ze to
@sidhellfire: Dokladnie taka osoba gowno wie co było postanowione na firmowych zebraniach. Widziałem już sporo takich "ulepszaczy" którym sie wydawało że ich polecenia są blędne, bo w ich głowie się nie miesci że zostały podjęte pod wpływem informacji do których oni nie mają dostępu.
@Phyrexia: nie zawsze chce wygryźć, jak wychodzi poza kompetencje. Czasem przełożony ma tak olewczy stosunek, lub tak jest zajęty innymi sprawami, że ktoś musi ogarnąć burdel. Tylko wtedy idzie się po jakimś czasie z prośbo o podwyżkę i rozszerzenie kompetencji / inne stanowisko. Choćby jako oficjalny i umieszczony w procesach zastępca tego przełozonego.