Wpis z mikrobloga

Uważam że szkalowanie p0lek, wychwalanie ukarynek to bardzo dobra akcja, trzask pękajacych dupsk femoidów i białorycerstwa słychać obecnie w całym internecie.
Jednakże uważam że wojna na Ukrainie przyniesie tragiczną skutkach sytuacje na naszym rynku matrymonialnym. Przeważająca większość kobiet które szuka schronienia w Polsce jest dzieciata a jak wiadomo takie kobiety nie prezentują żadnej wartości poza możliwością ONS lub ulżeniem sobie w takiej za pieniądze. Wielu już wypunktowało fakt że dla bezdzietnych młodych kobiet Polska nie jest krajem docelowym, jak tylko sytuacja na to pozwoli ruszą do bardziej rozwiniętych krajów europejskich.
Teraz przejdę do sedna problemu. Inwazja na Ukrainę spowodowało przeniesie na terytorium polski 10k żołnierzy z USA, jednak przygotowywane są infrastruktury mogące pomieścić ich 20k, ich obecność będzie stała i rotacyjna. Każdy kto ma podstawowe pojęcie o blackpillu wie o hipergamii. Jak wiadomo 80% kobiet pożąda 20% mężczyzn i jeden Chad lub obcokrajowiec potrafi bardziej namieszać niż dowolna ilość normików.
Ciężko mi oszacować straty, ile kobiet przez te sytuacje stracimy z rynku ale liczby są przerażajace zwłaszcza że ich pobyt tutaj ma charakter rotacyjny wiec to będzie stały napływ mokebe i Jamesów.
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest
że jako Polak gdzie się nie wybierzesz wszędzie będziesz obywatelem drugiej lub trzeciej kategorii nawet w swojej własnej ojczyźnie..
Jeśli jest tu ktoś z miast w których stacjonują wojska USA prosiłbym o opisanie jak wyglada tam sytuacja na portalach randkowych. Dziękuje za uwagę i zapraszam wszystkich do dyskusji.
#blackpill #przegryw #incel #p0lka
  • 17
jak wyglada tam sytuacja na portalach randkowych


@Mizoginus_MaximusIII: nie wiem jak to wszystko wygląda od strony kobiety, ale wiem jak ze strony mężczyzny, sytuacja z grudnia 2021 (więc przed wojną) z mojej miejscowości, w parach około 30% kobiet to Ukrainki, spokojnie połowa młode i ładne, dzisiaj jestem z jedną w związku. Kolega mówił, że dzisiaj trudno Polkę złapać w parę. Ale dodam, że tutaj jest mnóstwo montowni i ogólnie mocno imigrancka
@Mizoginus_MaximusIII: bądź dobrej myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla otuchy dodam, że wiele Ukrainek wciągną polskie uczelnie, już w 2020 roku studiowało tutaj 21k Ukrainek i 6k Białorusinek. Patrząc na niż demograficzny, miejsc jest sporo. Wbrew propagandzie wykopków, na polskich uczelniach nie ma samych mężczyzn z zagranicy, jest więcej kobiet niż mężczyzn, nawet z niektórych krajów zachodnich, np. z Niemiec, z Hiszpanii podobna ilość. Wiele też wciągnie
m.....e - @Mizoginus_MaximusIII: bądź dobrej myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla otuchy dodam, ż...

źródło: comment_1649780166f6uIjyoVGGrgd4TaBcfpZB.jpg

Pobierz
@Makak87: w każdym razie, patrząc na tych żołnierzy, nie mam takich kompleksów jak przy Włochach, od większości tych żołnierzy czuję się atrakcyjniejszy, więc to nie są żadne chady xd Kwestią dyskusyjną jest to, czy każda będzie w prawo przesuwała tylko dlatego, że to żołnierz USA. Tutaj przydałby się jakiś mirek od eksperymentów na tinderze, żeby to zweryfikować. XD
@mmafame: Tak, uważam że samo bycie takim żołnierzem wystarczy ponieważ p0lki są skrajnie ojkofobiczne oraz taki żołnierz jest dla p0lki egzotyką. Na dodatek kryzys i bieda w kraju idzie wielkimi krokami a taki amerykaniec może być dla nich przepustką do lepszego życia. Jako mały przykład anegdotyczny podam moja koleżankę która była szalenie zakochana w właśnie takim żołnierzyku. Koleś miał chude łapy, śmiało mogę zdiagnozować wristcelizm oraz framecelizm. Etnicznie blisko mu było
@Mizoginus_MaximusIII: Jestem z miasta gdzie juz od dawna stacjonują amerykańscy żołnierze, do tego często są organizowane międzynarodowe zawody sportowe i dużo erazmusów przyjeżdża na wymiany. Jeżeli chodzi o Amerykanów to zazwyczaj przesiadują kilku tych samych barach i szczerze nie da sie jakoś mocno odczuć ich obecności, co do ich ingerencji w rynek matrymonialny to faktycznie jest grupa kobiet, która ewidentnie "poluje" na nich i można je zauważyć siedzące w tym samym
@Makak87: w każdym razie, patrząc na tych żołnierzy, nie mam takich kompleksów jak przy Włochach, od większości tych żołnierzy czuję się atrakcyjniejszy,


@mmafame:
Sypialem dlugo z Wloszka, bywalem w nia we wloskich lokalach, na wloskich imprezach/meczach w pubie. IMHO przecietny mirek to tam polowe konkurencji zmiata lewa noga z planszy. Wystarczy stala praca, jakikolwiek zawod, prawo jazdy i samochod. Kraina bezrobotnych mantetow, takie moje oberwacje z bywania we wloskim towarzystwie