Wpis z mikrobloga

Według #blackpill kobiety, które narzekają na tagach jak depresja oraz samotnosc, tak naprawdę nie są ani samotne, ani nie mają depresji, tylko łakną atencji będąc leniwymi kluchami w tym samym czasie.

Takie kobiety wylewają swój żal i niedosyt tym, że u ich boku nie ma faceta ich marzeń.

Czuły, troskliwy, wyrozumiały, ale też szarmancki, pewny siebie.
Taki, który jest wysoki, ma ciało niczym Apollo i twarz jak dzieło Fidiasza.
Z odpowiednimi zasobami.

Ot arcydzieło wykreowane przez podświadomość, które odrzuca nawet ten 1% mężczyzn przy których przysłowiowy Chad wygląda jak pleb.
Ciągłe poczucie "to nie to, za mało, trzeba więcej".

I w sumie coś chyba w tym jest..

No chyba, że nasze polskie mirabelki naprawdę zasługują na boskie istoty w postaci mężczyzny.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 7
@AIicja: Psycholog?

Wybacz, ale mam więcej zaufania do magistra farmacji w zakresie leczenia dolegliwości, niż do randoma, który leczy swoje kompleksy nazywając siebie "psycholożką".

I tak, poczułem się lepiej.
Bo ani ty, ani ciebie plusujący nie przeczytaliście ze zrozumieniem treści wpisu.

@harold97: Ocalsiebie to psychoterapeuta o ile dobrze pamiętam.
Raczej pod kątem doświadczenia i wykształcenia nie porównywałbym go do "psychologa".

Chociaż zabawne jest to, że jak ktoś nie podziela twojego
@AIicja:

niezle macie halucynacje oczywiscie psycholog by was wyjasnil z tymi wszystkimi teoriami sci-fi, poczules sie lepiej jak to napisales? Ja mysle ze sami robicie sobie krzywde wierzac w takie bzdury jesli to jest pisane na powaznie.


Tak, kapłan liberalnej narracji zmieni świat. Wszak jego rolą nie jest praca nad wnętrzem ale nawracanie do zdychającej narracji liberalnej, która nie potrafi zrozumieć, że zaraz podzieli los poprzednich narracji - na śmietniku historii.