Wpis z mikrobloga

Można gdzieś to zgłosić? Wrzucam jeszcze raz bo moderacja usunęła, nw czemu.

11:10 Babka sugeruje że media nie mówią całej prawdy o wojnie + sugeruje że manipulują. Imho cała wypowiedź jest obrzydliwa

I tu pytanie, bo mój przyjaciel wkręcił się w te foliarskie teorie, krypto i własnie covid + teraz ukraina i wielkie objawienia

Próbuję mu przetłumaczyć, ale już mi ręce opadają z bezsilności, ja nawet nie wiem co na nie które rzeczy odpowiadać. Masakra jest.

#ukraina #wojna #rosja
PiersiowkaPelnaZiol - Można gdzieś to zgłosić? Wrzucam jeszcze raz bo moderacja usunę...
  • 20
@PiersiowkaPelnaZiol: Słuchaj Jackowski i ta zryta kobieta to nic w porównaniu do tego pacana który straszy wojna opowiada takie historie że w głowie się nie mieści .Ja przejechałam jego filmy od początku to jakaś sekta zero negatywnych komentarzy oczywiście kasowane .Koleżanka tak się wkręciła że na tabletkach jedzie nieda sobie przetłumaczyć że to manipulacja ludźmi .
@PiersiowkaPelnaZiol: A wiesz co? Twój wpis pojawił się właśnie w tym samym momencie, kiedy myślałem nad tym, jak przetłumaczyć przyjacielowi, że teorie spiskowe poprowadzą go w końcu do Choroszczy. Normalny typ, 29 lat, a wierzy dosłownie w każdego dzikiego trenera jakiego wyszuka na necie… Dodatkowo ostatnio doszła mu sympatia do PiS ( powodem jest to, że Tusk mu się nie podoba) itd. To jest tragedia jakaś…