Wpis z mikrobloga

@fanti: bawi mnie za każdym razem jak kogoś szczypie kawałek materiału. jeszcze śmieszniej że nikt tego nie zawiesił żeby wyrażać tym swoje poglądy a po prostu nagrywają film/robią zdjęcia. materiał w kolorach tęczy też cie szczypie czy nie?
@Pan_Grzybek: tamci Niemcy już od dawna są wesołymi szkieletami gdzieś na dalekich stepach rosji, dzisiejsze Niemcy to nawet nie stoją obok tamtych Niemiec. a w dupach polaków nadal intensywny stan zapalny bo ktoś ustawia scenografie do filmu xDD widocznie wiatraczek nadal ma magiczną moc Bogów
@HaSSaN:

Serio wierzysz w to, że starsi ludzie spacerując ulicą Lublina gdy zobaczą takie swastyki na budynku itp. poczują się dużo gorzej


Ja tak, i zgadzam się tu z @fanti, że takie symbole jednak powinny być jakoś ukryte. W Niemczech do niedawna ukrywano symbol swastyki w grach, a i tak każdy wiedział o co chodzi. Szkoda właśnie, że odeszli od tej zasady.
@Kaker:

pamiętam jak w Krakowie kręcili jakiś film i szeregiem szło pełno aktorów w mundurach SS, jedna młoda turystka zza granicy omało się nie zesrała z bólu #!$%@? jak to zobaczyła, nieźle trzeba być #!$%@?ętym, że do sceny z filmu historycznego się srała bo mieli swastyki na ramieniu XD


Nie wiem co w tym może być śmiesznego. Ktoś nieobeznany z polskimi zwyczajami i sytuacją mógłby pomyśleć, że tak rzeczywiście u nas