Wpis z mikrobloga

Mirki ostrzegam was i informuje
Nie ładujcie się w spółki technologiczne w obecnym okresie, bo was pozamiata z planszy. Rozumiem, że każdego łączy z akcjami swojego rodzaju więź, ciężko coś odpuścić... Przecież zawsze wcześniej odbijało, teraz też tak bedzie

2020/2021 jak najbardziej, już nie mówiąc na promocji,kiedy był krach i było taniutko. Tylko, że wtedy nie trzeba bylo być specjalnie wybitnym analitykiem, bo w cokolwiek byś nie zainwestował to i tak urosło
Tylko jedno i najważniejsze, wtedy zareagował FED dodrukiem, więc było mnóstwo pieniędzy do inwestycji i tylko dlatego spółki wbijały ath
Możecie, mnie trzymać za słowo, tym razem tak nie będzie, Fed nie odpali drukarki jak wcześniej, tylko przyjdzie dzień, że przez swoje opóźnianie podnoszenia stop procentowych, będzie musiał w któryś dzień podnieśc je tak radykalnie, że jeb..ie wszystko, razem z giełda, to jest tylko kwestia czasu
W tym czasie to jest skazane na spadki i tylko spadki,w tej swerze nie będzie innych rezultatów, to są placki z 2020/2021 roku, a dawcy kapitału cały czas je odgrzewają, licząc że odbijają do starych poziomów, a niektórzy marzą o ath
To nie ma racji bytu
Możecie mnie trzymać za słowo
Tak wiem, że po takim poście zaraz wyznańcy Elona mnie tu zjedzą, rozumiem, że naczytaliscie się tagu zbieram na tesle, czy coś podobnego i że jednak można, że komuś się udało,.... Ale wtedy był na to idealny czas, który dobiegł już końca

Nie chce nikogo pozbawiać marzeń, czy coś.
Przyjdzie na nie znowu pora, ale nie teraz
Mark my words
#gielda
  • 25
@Jestem_robotem123:
Trzymajcie mnie, bo nie wyrobię
Błąd logiczny?
Zobaczymy gdzie Ciebie doprowadzi Twoja logika, w lokowaniu siana w te produkty i wierzeniu w zapewnienia Twoich mistrzów/mentorów, opletli sobie Tobie podobnych wokół palca i nie spojrzysz na coś krytycznie, aż przyjdzie dzień...
To jest mina, na którą kroczysz świadomie
Zajmuj L i too the moon
Trzymam kciuki
@wyjechany:
Gościu, Ty chyba nie rozumiesz, za młody jesteś, albo po prostu totalny ignorant z Ciebie, Zaglądałeś kiedyś do historii, do przeszłości? Wiesz w jakim czasie zarabia się najwięcej? W czasach kryzysu, niepewności, to generuje maksymalne przychody....I to, się nigdy nie zmieni, nigdy
Skoro uważasz, że te postacie w garniturach co Oglądasz w telewizji (tell a Vision, kumasz?)i kupujesz ich wizję, altruizm, że trzymają rękę na pulsie, abyś żył w spokoju
@Byku_of_wall_street toczysz piane jak kolejny frustrat co to stara sie przewidziec rynek, a sam nie kumasz nawet najblizszej histori. Byl kryzys 2008, ktory dalej trwa. Efektem tego drukarki poszly w ruch. Zyjemy w cyklu, od wyborow do wyborow. Ludzie musza byc zadowoleni, kredyty przesnana byc splacane to ludzie nie beda zadowoleni. Tak nie moze byc, bo to nikomu nie służy.
@wyjechany:
Ludzie muszą być zadowoleni
Z takim optymizmem to gratuluje
Nie, ludzie mają skończyć szkołę i mają zapier... lac do banku po kredyt i spłacać go całe życie, a najlepiej żeby do tej spłaty nie doszło
A kryzys to jest od grudnia 1913, bo wtedy pod pretekstem i farmazon puszczonym do publiki powstała, najbardziej zbrodnicza organizacja na globie, FED-to Oni są za to odpowiedzialni
A teraz czekamy na ich ruchy, przewidywania,
@wyjechany:
Frustraci to są właśnie dawcami kapitału, a pianę to będziesz toczył, ale z wściekłości że dałeś się tak wyleszczyć
Czego tak na prawdę Ci nie życzę, bo nic nie ugram na Twoim, czy innym nieszczęściu
Sam pchasz się pod gilotynae, całkowicie świadomie i jeszcze to argumentujesz
Nie widzę pozytywnego finału
@Cineczeq:
I bardzo się cieszę, nie wykorzystasz tego przeciw mnie, nie ma takiej opcji
Argumentację zamieściłem w poście, podpisuje się całym sobą
Kiedyś, jak zerkniesz na screen to tylko łza Ci się w oku zakręci (źle Ci nie życzę)
Także nie ziewaj i all in
Wiesz jak jest, trzeba robić dokładnie odwrotnie, niż tu piszą, także go ahead