Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@theLPD: Aha, mój błąd. Ale od czasu tej deklaracji Miszy o budowie "Paterowiska" nic nie słyszałem o postępach. Ciekawe czy w ogóle są? Ostatnio Misza nie chwali się czymkolwiek, dużo milczy ¯\_(ツ)_/¯
pelt - @theLPD: Aha, mój błąd. Ale od czasu tej deklaracji Miszy o budowie "Paterowis...
  • Odpowiedz
@pelt: Machaj mówił ostatnio o tym, chyba Misza na lajwie coś wspominał(??) ja nie jestem patronem ani nic nie wiem czy nadal nagrywa daily więc wiem tyle co nic, ale "podobno" buduje. Szkoda że MIsza usuwa lajwy, bo zawsze mnie omijają a nie subuje żadnych kanałów taką mam zasadę i nie wiem kiedy co wychodzi :/
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Justyna16: Jak na razie Damian postawił żonie dom. W świecie wirtualnym, ha, ha ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak na serio jeśli go stać na taką chatę, to znaczy że robiąc zbiórki w zeszłym roku na zakup auta itd. miał kasę i to o wiele więcej niż deklarował. Bo coś dziwny byłby gwałtowny wzrost jego zamożności w tym roku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@theLPD: Niestety, ja lajwy Miszy i tak nie każdy, tylko przewijałem bo nie miałem czasu na niego. Mój komentarz o ostatnim lajwe Miszy https://www.wykop.pl/wpis/64945233/#comment-23005500 Patronem też nie jestem, więc nie wiem co się na ich grupie dzieje, ale z tego co orientuję się jest to niezła sekta. Machajowi zaś nie uwierzę, bo rózne banialuki gada. Dopóki Misza nie pokaże tej chaty, albo nie zadeklaruje, że się z projektu wycofał (moim
  • Odpowiedz
@pelt: Misza jest żenujący ze swoim podejściem jak zapłacisz to ci odpowiem, zrobił się z niego straszny cwaniak. No zobaczymy, może i nic nie wyjdzie z tym domkiem, ja póki co oglądam odcinki bo lubię Kambodżę i pasuje mi jego sposób narracji, coś opowie, coś pokaże na pewno więcej pokazuje niż Machaj a ja nie płacę więc #!$%@?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Justyna16: Moim zdaniem Miszy się w dupie poprzewracało i woli mieszkać w cywilizowanych warunkach Ratanakiri Paradise Resort niż spać ze szczurem w chatce z desek i bambusa bez kibla. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypuszczam, że raczej nie wróci do życia w takich spartańskich warunkach, przynajmniej na stałe. To "Paterowisko" to będzie tylko taka chatka na pokaz, gdzie może spędzi kilka dni w miesiącu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pelt: ale czemu w dupie poprzewracało?? To że podoba mu sie w Kambo to nie znaczy że ma spać w namiocie czy w domku pośród kauczukowców by zadowolić widzów. Chyba że to nie na poważnie mówisz :)
  • Odpowiedz
@theLPD: nie cwaniak , wychodzi z niego buractwo że on jest lepszy.Tylko się zastanawiam w czym. Cwaniak to jakby coś miał a ma gówno jak reszta tej bandy. Bajdurzenie o wolności a są bardziej zależni od kogoś i państwa niż my wszyscy w europie razem wzięci.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
ale czemu w dupie poprzewracało??

@theLPD: Dlatego umieściłem uśmieszek na końcu, taki ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nabijam się z tego. Ja Miszę bardzo dobrze rozumiem, bo ile czasu ma się chęć tak żyć w chacie bez niczego jak obok masz resort z basenem, prądem i bierzącą wodą? Szczur mu dał popalić i pewnie inne "atrakcje" w tej chacie też i skutecznie mu wyperswadowały plany na
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Justyna16: Przecież Misza oferuje potencjalnym przyjezdnym do Kambo bajeczki o życiu poza Eurosojuzem i wizy na rok za kilkaset dolarów więcej niż bierze tamtejszy rząd. W końcu nie bez przyczyny awokadowi bossowie zatrudnili go oficjalnie jako speca od marketingu, żeby mógł dostać wizę do Kambodży, o czym sam burknął kiedyś na lajwie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Yaroslav_The_Great: Dzięki. Coś mi świtało, że Damian ma właśnie 45 lat, ale nie byłem tego pewien i nie miałem na to dowodu. Po prostu zapomniałem o tym vlogu, mimo że pewnie go kiedyś oglądałem. ¯\_(ツ)_/¯ Niemniej we cześniejszych vlogach chyba też Damian o tym mówił.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Szkoda, że nie ma fanowskiej wiki, jak coś w stylu Kononowicza

@Yaroslav_The_Great: Też mi szkoda, ale wyobrażasz sobie jak tym jutuberom oraz osobom z nimi związanymi na nerwy działałaby taka wiki? Podobno Kononopedii grozi likwidacja i wisi to nad nią ciągle, a przecież dotyczy osób, których w większości IQ wynosi poniżej przeciętnej lub są też chore psychicznie. Taki Damian Drążek czy Adam Machaj & Friends sp.z.o. nie pozwoliliby długo istnieć
  • Odpowiedz
@Yaroslav_The_Great: Ja się już dawno złapałem na tym, że nie chce mi się śledzić vlogów a nadal lubię poczytać co tam u bohaterów słychać. Nadal są wątki, które mnie ciekawią i fajnie byłoby pogadać żeby rozjaśnić pewne tematy, ale żeby śledzić ich wszystkich to już nie mam czasu a przede wszystkim chęci.
  • Odpowiedz