Wpis z mikrobloga

W komentarzach pod ostatnimi vlogami u Damiana oraz u Ajdżin widać napływ nowych, filipińskich widzów po występie w telewizji. Widać, było warto tam wystąpić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już domagają się, aby Damian dodał napisy lub przerzucił się na język angielski, albo "taki jaki Filipińczycy są w stanie zrozumieć” ¯\(ツ)_/¯ A i na fejsbuku filmik z wpisu ma już 2,3 mln wyświetleń ¯\(ツ)_/¯
źródło, z którego
pelt - W komentarzach pod ostatnimi vlogami u Damiana oraz u Ajdżin widać napływ nowy...

źródło: comment_1649734845sE6GNFy0AZkeqmwvX8aGiE.jpg

Pobierz
@pelt: a były informacje o poprzednich związkach i pamiątkach z tego? xD
W sumie to dziwne że mając lokalną laskę nie zaczął produkować contentu dla miejscowych (angielski albo filipiński). Laska przecież może robić za lektora.
Trzeba przyznać że filmy robi 10 klas lepsze od kampuczowych jutuberów. Według mnie nawet Misza ma gorszy filmy jakościowo od niego.
a były informacje o poprzednich związkach i pamiątkach z tego?

@dawid131: Oczywiście, że nie było ¯\(ツ)_/¯ Tylko piękne życie Damiana. Od emigracji zarobkowej do Londynu (pominięty wątek bezdomności oraz narkotyków i ani słowa o życiu w Polsce), podróży po świecie (pominięcie wszystkich poprzednich partnerek i dzieci) aż do poznania Ajdżin rok temu. Oczywiście o zbióreczkach też ani słowa. W tym komentarzu napisałem też na ten temat ciekawie → https://www.wykop.pl/wpis/64976109/podroze-youtube-ucieczkadoraju-kolezanka-z-filipin/#comment-230187619

W
pelt - > a były informacje o poprzednich związkach i pamiątkach z tego?
@dawid131: O...

źródło: comment_1649757374iimNL7aLErz9YJZGvUXeSB.jpg

Pobierz
ale treść nudna jak cholera.


@pelt: Mnie się podoba. W ogóle dla mnie spoko historia że chce Misza chce tam zostać, coś zbudować mimo że jako człowieka go nie trawię
NIe rozumiem o czym ona mówi konkretnie z tym gold digger, że ona jest gold digger czy że on myślał że jest nie rozumiem tego jezyka