Wpis z mikrobloga

  • 4
Mam 19 lat i jedyne co chce to się z-----c XD mam szkole z której grozi mi wyrzucenie. Nauczyciele w niej skutecznie zniechęcili mnie do zrezygnowania z zawodu. Zaraz testy zawodowe a praktycznie 3 lata zdalnych. Z matmy szmata. Z---------m w weekendy ,żeby mieć jakiekolwiek siano ( i tak c-----o płacą ) w weekend śpię po 2 godziny bo w nocy idę jeszcze do drugiej pracy. Nawet nie mam siły potem w tygodniu żeby pokój posprzątać bo zajęcia od 8 do 14 i potem padam na ryj. Rodzice ciągle coś chcą i wymagają. Nie mam przyjaciół jedyne co to gram w gry które i tak już nie dają mi szczęścia jak kiedyś. Jedyne co mi zostało to a-----l i n-------i. #narkotykizawszespoko #alkoholizm
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Charia
Więc z----------z żeby mieć siano na ćpanie
W------e w szkołę nie poprawi twojej sytuacji na rynku pracy
Rodzice ciągle coś chcą
To brzmi tak bardzo TYPOWO
Myślę, że każdy z nas mógłby tak kiedyś
  • Odpowiedz
@Charia: raczej nie jestem kompetentną osobą żeby doradzać w c-------h sytuacjach, depresjach, uzależnieniach ale z własnego doświadczenia wiem że im bardziej cię wszystko w-----a, dołuje, nie wiesz jak odkręcić życie żeby było git, tym bardziej pchasz się w coraz większe g---o, alko, d---i, leki, h----d to w moim przypadku ale między jednym a drugim jest cieniutka granica, ja już sobie r--------m życie i raczej nie wstanę ale jestem trochę starszy,
  • Odpowiedz