Wpis z mikrobloga

Mam 19 lat i jedyne co chce to się #!$%@? XD mam szkole z której grozi mi wyrzucenie. Nauczyciele w niej skutecznie zniechęcili mnie do zrezygnowania z zawodu. Zaraz testy zawodowe a praktycznie 3 lata zdalnych. Z matmy szmata. #!$%@? w weekendy ,żeby mieć jakiekolwiek siano ( i tak #!$%@? płacą ) w weekend śpię po 2 godziny bo w nocy idę jeszcze do drugiej pracy. Nawet nie mam siły potem w tygodniu żeby pokój posprzątać bo zajęcia od 8 do 14 i potem padam na ryj. Rodzice ciągle coś chcą i wymagają. Nie mam przyjaciół jedyne co to gram w gry które i tak już nie dają mi szczęścia jak kiedyś. Jedyne co mi zostało to alkohol i narkotyki. #narkotykizawszespoko #alkoholizm
  • 34
@Charia: trza #!$%@? aby cos miec ja majac 18 lat #!$%@? do dojczów na wakacje zostałem na rok wrocilem do pl porobiłem szkolenia i niby programisty15k niema ale zyje i jest ok. w DE pracowalem po 12h w fabryce ocynkowej w lato zajebiste warunki sauna kazdego dnia GRATIS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Charia: wyprowadź się od rodziców (wynajmij pokój), znajdź choć minimalnie lepszą pracę. Jeśli serio już nie ma szans na wyprowadzenie tego na prostą, to zostaw szkołę już w tym roku i w przyszłym zrób ją zaocznie. Idź do psychologa i psychiatry (im szybciej się zapiszesz tym lepiej, bo są kolejki). W ten sposób zejdzie ci 70% problemów z barków :)
@Charia: jak sobie nawaliłaś obowiązków że nie masz czasu na nic innego, plus nie wytrzymujesz tego psychicznie, to nie dziw się że wszystko do okola się sypie. Zacznij od zmiany pracy na jedna i od rozmowy z rodzicami
#!$%@? w weekendy ,żeby mieć jakiekolwiek siano ( i tak #!$%@? płacą ) w weekend śpię po 2 godziny bo w nocy idę jeszcze do drugiej pracy.


@Charia: To rzuć to w #!$%@? i idź gdzieś gdzie zapłacą lepiej. Szkoda czasu i zdrowia jak płacą #!$%@?. Albo poszukaj czegoś gdzie płacą równie #!$%@? ale nie trzeba #!$%@?ć.

Z rodzicami musisz niestety pewnie siedzieć bo nie będzie Cie stać na pokój z
@Charia: możliwe że zburzę ci światopogląd ( ͡° ͜ʖ ͡°) to że jesteś ładna nic nie znaczy na dłuższą metę bo czas (i przy okazji stres, narkotyki itd) wyjaśnia nas wszystkich jak nic z tym nie zrobimy. A w ogóle pięknem to tylko możesz co najwyżej rzęsami machać i chłopa łatwiej zauroczyć. Jak będziesz pusta jak muszla na brzegu i "przegrywowa" czyli zaćpana, zmęczona życiem i w